HomeTurystykaByć jak Kolumb na Dominikanie

Być jak Kolumb na Dominikanie

być jak kolumb na dominikanie

Kiedy Krzysztof Kolumb zobaczył Dominikanę, powiedział podobno, że to raj na ziemi. Czy można lepiej określić to miejsce? Czy to niesłychane przeżycie odkrywcy udałoby się powtórzyć? Doznawać świata niczym Kolumb? Zobaczyć Dominikanę jako raj, który nagle wyłania się spośród monotonnego pejzażu naszej codzienności?

Marzenia                                                

To marzenia, które mogą się spełnić. Wystarczy wyruszyć w podróż i otworzyć się na nieznane – na nowe widoki, na innych ludzi, na rajską niezwykłość Dominikany. Wyłoni się ona przed nami jako właśnie taka niesamowita przestrzeń, w której wszystko będzie doskonałe. Marzenia się urzeczywistnią i nabiorą realnych kształtów piaszczystej plaży, wodospadów, architektury.

Jeśli pragniesz dodatkowych atrakcji i przeżyć, wybierzesz wycieczki fakultatywne na Dominikanie. Taka forma spędzania wakacji na pewno okaże się niezwykle satysfakcjonująca dla tych, którzy preferują aktywny styl życia i lubią poznawać świat metodą uczestniczącą.

Wycieczki

Na wakacjach nie każdy chce tylko odpoczywać na pięknej plaży, sprowadzając cały świat do tego jednego, rajskiego zakątka. Wielu turystów chce ten raj poznawać szczegółowo. Możemy wszystkiego dotknąć i wszędzie wejść.

Popływać z rozbrykanymi delfinami. Podziwiać  wieloryba wynurzającego się z wody o wschodzie słońca. Nurkować i przyglądać się z bliska podwodnej roślinności. Stać się częścią natury. Podziwiać zabytkowe Santo Domingo, podążając śladami Kolumba. Możemy stać się częścią historii i dopisać swoje własne opowieści o Dominikanie.

Powiew świeżego po
Jak broszkę nosić,