HomeCiekaweCzy sala weselna w Warszawie musi być droga?

Czy sala weselna w Warszawie musi być droga?

Jak powszechnie wiadomo, w stolicy zazwyczaj wszystko jest droższe. Zarówno towary jak i usługi. Podobnie sprawa wygląda również, jeżeli chodzi o usługi okołoślubne. Na szczęście trzeba wiedzieć jak szukać, by sala weselna w Warszawie nie zrujnowała przeznaczonego na to budżetu.

 

Jak więc sprawdzić, która sala weselna w Warszawie będzie dla nas najlepsza?

 

W pierwszej kolejności należy określić budżet, jaki możemy przeznaczyć na całość związaną z weselem. To pozwoli w znaczący sposób ograniczyć liczbę lokali tylko do tych, które są w naszym finansowym zasięgu. Następnym krokiem powinno być określenie odległości, w jakiej dana sala weselna w Warszawie powinna się znajdować od miejsca zaślubin. Dlaczego jest to takie istotne? Ze względu na fakt, iż przebijanie się przez centrum Warszawy, lub też z jednego końca na drugi, może zająć sporo czasu, nawet w sobotę. Gdy udało się zawęzić obszar poszukiwań, warto narzucić kolejne kryteria.

Może to być odpowiednia przestrzeń do zabawy lub tez kwestie związane z gastronomią. Warto się zorientować, czy w zasięgu naszych oczekiwań znajduje się Hotel Lord. Znajduje się niedaleko Okęcia, na Alei Krakowskiej. Hotel ten oferuje wiele miejsc noclegowych, gabinety SPA, jak również restaurację, serwującą bardzo pyszne dania. Obsługa weselna stoi tam na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzić mogą setki zadowolonych gości.

Węgliki spiekane -