HomeDom i WnętrzeDaj się ponieść wyobraźni i stwórz zjawiskowe wnętrze!

Daj się ponieść wyobraźni i stwórz zjawiskowe wnętrze!

Kreatywność to domena artystów. Ale nie tylko oni mogą tworzyć sztukę bezgraniczną, zaskakującą, poruszającą i wyrywającą z monotonii codziennego bycia. Także aranżacje wnętrzarskie mogą przeobrazić się w doskonałe działania artystyczne, które sprawią frajdę twórcy i przyniosą zjawiskowy efekt. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni i pozwolić sobie na oryginalność. Na swobodę wprowadzania zmian do najbliższej przestrzeni. Do nadawania jej indywidualnego wdzięku.

Meble tapicerowane w niebanalnej odsłonie

Kreując nietuzinkowe wnętrze, trzeba poszukać przedmiotów, które mają w sobie coś wyróżniającego. W salonie będą to oryginalne meble tapicerowane. Fotele, które powstają w oparciu o prawdziwie artystyczne wzorce. Łączące tradycję z nowoczesnością. Do obejrzenia na stornie onemarket.pl obok innych mebli z duszą. Jak barokowe sofy. Popisowe, dekoracyjne, z motywami kwiatowymi w nowoczesnej interpretacji. Barok i meble tapicerowane. To ma naprawdę sens, także ten uwspółcześniony.

Zaskakujący wymiar regałów drewnianych

Jak nieszablonowo umeblować pokój dzienny, gabinet, kuchnię, przedpokój czy sypialnię? Regałami drewnianymi, które opierają się na zaskakującym pomyśle. Meblami, które inspirowane są postulatami sztuki dadaistycznej. Regałami, które odsłaniają wielowymiarowość przedmiotów codziennego użytku. Jak regał-drabina czy regał-łódź, przykłady takich niekonwencjonalnych mebli.

Meble lustrzane

Realizowanie projektów wyobraźni umożliwiają też efektowne meble lustrzane. Jak komody czy konsole wykonane z kawałków lustra. Przedmioty zjawiskowe, wręcz biżuteryjne. Nieco magiczne, a na pewno stylowe, dekoracyjne i nowoczesne. Stworzą wnętrze, które będzie miało w sobie coś z fantazyjnej krainy lodu i marzenia.

Smaczne wino bezalko
Meblościanka w nowo