HomeZdrowie i UrodaDetale do łazienki

Detale do łazienki

Wyposażenie łazienki nie należy do najtańszych oraz do najłatwiejszych. Z pozoru nie ma w nim żadnej filozofii – każdy wie, że należy kupić wannę lub kabinę prysznicową, umywalkę, sedes. Jednak obok tych podstawowych elementów armatury na liście wydatków muszą znaleźć się również mniejsze detale. O jakich rzeczach mowa i czy mogą one znacząco wpłynąć na ostateczny budżet?

Baterie łazienkowe

Korzystanie z umywalki czy wanny nie byłoby możliwe bez baterii łazienkowych. Zazwyczaj nie są one dołączane do podstawowego zestawu z armaturą. Tymczasem, często stanowią spory dodatkowy wydatek.
Jaka powinny być baterie łazienkowe – lazienki-szydlowski.pl? Przy ich kupnie zwróćmy przede wszystkim na sposób odkręcania wody ciepłej i zimnej – czy będziemy to robić za pomocą jednego regulowanego kranu czy dwóch osobnych. Ważna jest również wysokość – wybierzmy wyżej położony kran, jeśli chcemy napełniać czasem większą miskę czy inne naczynie.

Lustro

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez lustra. Golenie się czy wykonywanie makijażu byłoby bez niego praktycznie niemożliwe.
Zwykle nie uwzględniamy tego z pozoru niewielkiego wydatku w łazienkowym budżecie, a to błąd – duże lustro może naprawdę sporo kosztować.

Urządzenia elektryczne

Obok licznych kosmetyków, kobiety zwykle trzymają w łazience również pewne urządzenia elektryczne – suszarkę do włosów, prostownicę czy lokówkę. Nie są to może sprzęty pierwszej potrzeby, ale wielu osobom bardzo przydają się w codziennym dbaniu o urodę. Jeżeli ich nie posiadamy, warto przeznaczyć w budżecie łazienkowym pewną część na tego typu akcesoria.

Szafki

Zazwyczaj myśląc o wyposażeniu łazienki bierzemy pod uwagę głównie armaturę. Tymczasem trzeba mieć również miejsce na schowanie kosmetyków, akcesoriów czy drobnych sprzętów. Przydają się do tego szafki łazienkowe.
Jeśli mamy mało miejsca, warto wymyślić dla szafek sprytne umiejscowienie, które nam go wiele nie zabierze, na przykład pod umywalką lub za lustrem. Wygospodarujmy również w łazienkowym budżecie pewną kwotę na zakup szafek.

FOLLOW US ON:
Idealnie dobrany lak
Inwestycja w sprzęt