HomeMotoryzacjaDlaczego warto postawić na magnesy na samochód – Brooklyn

Dlaczego warto postawić na magnesy na samochód – Brooklyn

Samochód osobowy czy niewielki van stanowią idealną powierzchnię do wykorzystania pod reklamę. Z tego powodu na wielu samochodach służbowych czy też pojazdach wykorzystywanych do prowadzenia działalności obecne są reklamy. Mogą to być dane adresowe właściciela, często jednak właściciele samochodów korzystają z możliwości dodatkowego zarobku wynajmując powierzchnię własnego samochodu innym zleceniodawcom.

Reklama reklamie nierówna


Reklamy na pojazdach mogą mieć postać naklejki samoprzylepnej lub są to magnesy na samochód – Brooklyn, wykonywane na zamówienie. Naklejka jest dużo cieńsza, a jej grubość zazwyczaj nie przekracza 0,1 mm, magnes na samochód jest siedem razy grubszy, ale dzięki wykorzystaniu maty magnetycznej ten rodzaj reklamy jest dużo trwalszy. Oba rodzaje nadruków mają gwarantowaną trwałość przez okres 5 lat, równie łatwo się je pielęgnuje. Dlaczego zatem warto wybrać magnesy na samochód – Brooklyn? Reklama magnetyczna może być wielokrotnie montowana i zdejmowana, bez szkody dla reklamy i dla lakieru samochodu. W przypadku próby zdjęcia reklamy naklejanej na lakierze pozostają nieco jaśniejsze ślady, których kształt odzwierciedla kształt zdjętej reklamy. W praktyce oznacza to, że reklama naklejana jest reklamą jednorazową.

Decydując się na reklamę w postaci magnesów na samochód – Brooklyn należy pamiętać, że wielkość tego rodzaju nośnika może być ograniczona – większość projektów musi być wykonana na powierzchni mniejszej niż 57 x 170 cm. Nie ma natomiast żadnych przeszkód, aby reklama w postaci magnesu na samochód miała dowolny, czasem bardzo wymyślny kształt. Oryginalność wykonania może jednak wpłynąć na ostateczną cenę zamówionej reklamy. Oznaczenia w postaci magnesów na samochód chętnie są wybierane przez korporacje taksówkowe, w których taksówkarze używają własnych samochodów. W tym przypadku po rozwiązaniu współpracy samochód byłego kierowcy, który zajmował się dowozem pasażerów, nie nosi żadnych śladów zniszczenia, natomiast oznaczenie może być ponownie wykorzystane przez kolejnego współpracownika.

Polecam stronę magnesy na samochód – Brooklyn

POST TAGS:
FOLLOW US ON:
Nowe życie starych