HomeDom i WnętrzeDomy szkieletowe na każdą kieszeń

Domy szkieletowe na każdą kieszeń

Współcześnie wybudowanie własnego domu zajmuje znacznie mniej czasu niż w czasach naszych rodziców. Dzisiaj mamy do dyspozycji nie tylko liczne ekipy budowlane, ale również możliwość zlecenia wykonania wszelkich instalacji specjalistom. To olbrzymia oszczędność naszego czasu, jednak musimy liczyć się z faktem, że każdy taki specjalista będzie nas sporo kosztował. Finalnie sam koszt wybudowania domu może być olbrzymi. Czy jest szansa na jego zminimalizowanie?

Tani dom z drewna wybudowany w ciągu niecałego roku

Rozwiązaniem kwestii finansowej może być wybudowanie domu z drewna, a nie murowanego. Domy szkieletowe oferowane przez firmy takie jak mawit.com.pl to interesująca alternatywa na polskim rynku. Domy takie buduje się w niespełna rok. Czas budowy uzależniony jest od tego, w jakim stanie ma być oddany dom – surowym zamkniętym czy deweloperskim. Bardzo ważne jest to, że z rozpoczęciem budowy nie musimy czekać do wiosny czy lata. Zastosowanie drewna do budowania wewnętrznego szkieletu domu sprawia, że sama budowa może rozpocząć się o dowolnej porze roku. Jedynym elementem murowanym takiego domu są jego fundamenty.

Skąd wziąć projekt domu drewnianego?

Nie musimy szukać po architektach specjalisty od domów drewnianych. Dzisiaj firmy wznoszące takie domy zaproponują nam cały katalog domów z drewna. Zdecydowana większość to domy parterowe z możliwością zabudowania poddasza oraz domy piętrowe. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby każdy projekt odznaczał się innowacyjnością w układzie pomieszczeń oraz dużą ilością światła wewnątrz bryły. Taki dom ma być dostosowany do potrzeb jak największej ilości klientów.

Ile kosztuje wybudowanie domu z drewna? Szacuje się, że kwota będzie o ok. 35% niższa niż w przypadku klasycznych domów murowanych.

Branża samochodowa
Modelowanie ust i wy