HomeTurystykaEgzotyczny ślub w tropikach – jak go zaplanować?

Egzotyczny ślub w tropikach – jak go zaplanować?

Oryginalny ślub to już nie ceremonia w ogrodzie i przyjęcie pod chmurką. Przyszli małżonkowie szukają nietuzinkowych sposobów na zawarcie związku małżeńskiego, niekoniecznie w dużej grupie rodziny i znajomych. Wśród licznych pomysłów coraz popularniejsze stają się ceremonie zaślubin organizowane na egzotycznych plażach, np. na Mauritiusie, Seszelach czy na Dominikanie. Jak zaplanować taki ślub?

W organizacji egzotycznych ceremonii zaślubin pomogą nam topowe biura podróży. Turystyka weselna staje się coraz bardziej interesującym tematem, dlatego wysoki poziom usług jest kluczowy, do zainteresowania swoją ofertą. Przychodząc do biura podróży z zamiarem zaplanowania takiej wycieczki z pewnością zapytamy o formalności prawne na miejscu, możliwość przywiezienia świadków, obecność rodziny. Na szczęście pracownicy biur podróży są doskonale przygotowani i szybko rozwieją wątpliwości związane z zagadnieniami prawnymi.

Atrakcje dla małżonków

Z pewnością zainteresować powinna również dodatkowa oferta łączenia zaślubin i podróży poślubnej. Poza zakwaterowaniem w pięknym hotelu i wyżywieniem biuro oferuje liczne zniżki i atrakcje dla nowożeńców w ramach prezentu na nową, wspaniałą drogę życia.
Czytaj więcej na romantyczne.com.

Sprzęty przydatne m
Biżuteria dla męż