HomeCiekaweHokery drewniane – dlaczego to najlepszy wybór do restauracji?

Hokery drewniane – dlaczego to najlepszy wybór do restauracji?

Planując otworzenie restauracji, nie można zapominać o wystroju. Oprócz ciekawego menu i dobrej jakości produktów, to właśnie on w dużej mierze decyduje o tym, jak oceniany będzie lokal gastronomiczny. Jak umeblować wymarzoną knajpkę? Obowiązkowe będą praktyczne i stylowe hokery. Dlaczego warto postawić właśnie na te drewniane?

Jak urządzić knajpkę lub restaurację?

Wystrój knajpki powinien przyciągać uwagę i współgrać z jej charakterem. Jeśli restauracja ma serwować tradycyjne dania kuchni polskiej, może zostać urządzona w stylu klasycznym lub rustykalnym. Knajpka, która proponuje dania w nowym wydaniu, może zostać umeblowania nowoczesnymi meblami.
W obu świetnie odnajdą się hokery drewniane. To mebel, który występuje w różnych wydaniach i doskonale współgra z różnymi stylami. Stołki drewniane mogą mieć prostą, współczesną formę, dodatkowo uzupełnioną o loftowe elementy, jak metal czy aluminium. W wersji tradycyjnej hokery drewniane mają efektowne zdobienia, często nawiązują do znanych projektów z minionych epok.

Jaki zalety mają hokery drewniane?

Hokery drewniane cieszą się ogromną popularnością – także jeśli chodzi o wystrój restauracji, knajpek i barów. Są nie tylko uniwersalne, ale przede wszystkim oferują idealne połączenie funkcjonalności i wygody.
Drewno to solidny materiał, który szybko się nie niszczy i ładnie starzeje. Drewniane stołki są stabilne, odporne na zarysowania, bardzo dobrze znoszą intensywne użytkowanie. Dodatkowo naturalne drewno nie jest też ciężkie, dzięki czemu hokery można bez przeszkód przestawiać w inne miejsce. Wysokie stołki mogą stanąć przy barze albo podwyższanymi blacie, równie dobrze można z nich korzystać przy podwyższonym stole – meblu, w który inwestuje coraz więcej restauracji.

Jak wybrać hokery drewniane do lokalu gastronomicznego?

Wybierając wysokie stołki do knajpki, trzeba pamiętać, że te będą intensywnie użytkowane. Powinny zatem być wykonane z wysokogatunkowego materiału i mieć staranne wykończenie. Naturalne drewno dobrze znosi spore zabezpieczenie, jednak powinno zostać odpowiednio wykończone i zabezpieczone.
Kupując hokery, warto zawracać uwagę na użyte w produkcji materiały. Najlepiej stawiać na produkty cenionych na rynku producentów, którzy oferują potwierdzoną przez innych jakość. Dobrym miejscem na zakupy są sklepy specjalizujące się w produkcji mebli do lokali gastronomicznych.

Designerskie hokery drewniane oferuje sklep Demico.pl

Co należy wiedzieć
Wykończenie podłó