HomeCiekaweHotel Lamberton na biznesowe i prywatne wyjazdy

Hotel Lamberton na biznesowe i prywatne wyjazdy

Komfortowy nocleg niezależnie od celu przyjazdu to bardzo ważna kwestia dla każdego poszukującego noclegu. Czy to będzie podróż służbowa, czy prywatna nocleg w naszym hotelu na obrzeżach miasta będzie idealnym wypoczynkiem po dniu pracy oraz od zgiełku miasta. Znajdujemy się 19 km od centrum Warszawy, dlatego dojazd nie będzie stanowił problemu. Hotel Lamberton pod Warszawą zaprasza.

Komfortowe pokoje

Zapewniamy naszym gościom komfortowe pokoje z wygodnym łóżkiem, telewizorem, Wi-Fi. Po przyjeździe do hotelu nasi goście od razu odpoczywają w przytulnych pokojach, gdzie mogą odetchnąć od trudów dnia codziennego. Posiadamy ponad sto pokoi do dyspozycji naszych gości.

Oferujemy Państwu różnego rodzaju pokoje. Hotel Lamberton ma pokoje typu Standard z łóżkiem małżeńskim lub dwoma osobnymi łóżkami, pokoje typu LUX z klimatyzacją oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty, a także apartament Family do ugoszczenia całych rodzin z dwoma pokojami dwuosobowymi. Mamy w ofercie pokoje trzyosobowe, luksusowe apartamenty z aneksem wypoczynkowym i wanną z hydromasażem lub podwójną kabiną prysznicową.

Gościnnie i przytulnie

Zapewniamy naszym gościom wypoczynek, komfort i pełną swobodę. Można do nas przyjechać autem, mamy duży parking, za który nasi goście nic nie płacą.

Posiadamy bardzo duże podwórko, sam hotel jest bardzo przestrzenny, dlatego można się w nim poczuć naprawdę komfortowo. Pokoje są urządzone stylowo, wszystko dobrane jest ze smakiem, aby czuć się w nich przytulnie o każdej porze dnia i nocy.

Możliwość urządzenia konferencji

W naszym hotelu znajdują się sale konferencyjne, które mogą posłużyć do urządzenia konferencji, szkolenia, warsztatów, targów, wystaw. Mamy ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni do spożytkowania. Duży parking i przestronne sale pomieszczą wielu gości. Oprócz dostosowanej powierzchni konferencyjnej posiadamy również profesjonalną obsługę wszelkich eventów. Ze względu na położenie blisko autostrady A2 oraz obwodnicy S2, dojazd wszystkich gości, z różnych stron kraju i świata będzie komfortowy i szybki.

Sale konferencyjne i wystawiennicze są bardzo dobrze wyposażone w sprzęt multimedialny i nagłaśniający. Jest również dostępny bezprzewodowy internet Wi-Fi oraz klimatyzacja. Możemy pomniejszać i powiększać sale dzięki przesuwany ścianom. Oprócz tego ściany są dźwiękoszczelne, dzięki czemu nie będziemy przeszkadzać innym gościom hotelu. Wszelkie targi branżowe i konferencje biznesowe przebiegną tak, że każdy uczestnik wyjdzie z nich zadowolony i usatysfakcjonowany.

FOLLOW US ON:
Innowacje w Twojej s
Wynajem skrzyniopale