HomeBiznesInnowacje w Twojej siłowni

Innowacje w Twojej siłowni

Każdy przedsiębiorca wie, że aby z powodzeniem funkcjonować na rynku, należy bacznie obserwować trendy i elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby konsumentów. Branża wellness nie wyłamuje się z tej reguły. Aby Twoja siłownia czy centrum odnowy biologicznej przyciągało nowych klientów, nie wystarczy kilka zorganizowanych zajęć czy standardowy sprzęt. Jakie nowości warto wprowadzić do oferty? Sprawdź!

 

Nowoczesne urządzenia – szybkie efekty bez wielkiego wysiłku

Efektywne odchudzanie w ekspresowym tempie dzięki wykorzystaniu technologii podczerwieni „Infrared”? Modulujący sylwetkę i odprężający masaż próżniowy? A może bezoperacyjny lifing twarzy i ciała? Źródłem inspiracji dla osób prowadzących siłownię, klub fitness, gabinet kosmetyczny czy salon SPA jest strona bodyspace.pl. Oferta światowego lidera w produkcji wysokiej klasy urządzeń wspomagających odchudzanie i modelowanie sylwetki wyprzedza o krok sprzęt znajdujący się w większości punktów wellness. Do najbardziej popularnych produktów z oferty marki należą Body Body Prolaser( czyli laser diodowy), bieżnia i rower leżący Vacutherm Q1 czy Steper Infrared Q1.

 

Profesjonalne wsparcie

Decydując się nawiązać współpracę z marką Body Space, nie jesteś zdany tylko na siebie. Inwestując w rozwój swojego biznesu, otrzymujesz nie tylko sprzęt światowej klasy, ale również opiekę konsultingową (na wszystkich etapach działalności), wyczerpujące szkolenia pozwalające w pełni poznać możliwości zakupionych urządzeń oraz mechanizmy rządzące ludzkim organizmem, dostęp do materiałów marketingowych oraz prawo do posługiwania się nazwą marki. Obawiasz się, że taka forma współpracy uszczupli Twoje zyski? Nic bardziej mylnego – Body Space nie wpływa na zasady funkcjonowania salonu i nie pobiera procentu od obrotu.

Dobra dawka adrenali
Hotel Lamberton na b