HomeCiekaweJak kupować markowe ubrania za niewielkie pieniądze?

Jak kupować markowe ubrania za niewielkie pieniądze?

Praktycznie każdy człowiek wolałby nosić na sobie ubrania znanych projektantów aniżeli wyroby pochodzące z sieciowych sklepów. Okazuje się natomiast, że takie marzenie można zrealizować nawet przy niewielkich zasobach pieniężnych. Wystarczy skorzystać z paru sposobów i sięgnąć po odzież outlet lub tą używaną.

Sposób 1 – lumpeksy

Parę lat temu lumpeksy zdecydowanie wzmocniły swoją pozycję na rynku i zaczęły powstawać we wszystkich częściach Polski. Dziś nietrudno się na nie natknąć, dzięki czemu każdy może zawsze do nich wstąpić i przejrzeć ich produkty.

W lumpeksach sprzedawana jest przede wszystkim odzież używana, która potrafi kosztować grosze. Oczywiście nieraz trzeba się w niej naszperać, aby znaleźć coś wyjątkowego, ale podchodząc do tego na poważnie, można ostatecznie zaopatrzyć się w markowy ciuch kosztujący kilka złotych.

Sposób 2 – outlety

Jeśli kogoś nie przekonują jednak używane ubrania, być może zakocha się on w odzieży outlet. Ta z kolei sprzedawana jest w specjalnych sklepach zawierających głównie wyroby pochodzące ze starych kolekcji czy uszkodzone, aczkolwiek wciąż markowe ubrania.

Odzież występująca w outletach jest tania, jednak trzeba na nią uważać. Przed zakupem warto dokładnie ją obejrzeć i sprawdzić, czy nie zawiera ona poważniejszych uszkodzeń bądź zabrudzeń. Niektóre z nich ciężko będzie samodzielnie usunąć.

Sposób 3 – aukcje internetowe

Aukcje internetowe mogą przypominać co nieco lumpeksy, ponieważ też znajdują się na nich głównie ubrania używane. Dość często są one jednak w doskonałym stanie, a czasami nawet wcale nie były noszone.

Zaletą kupowania markowych ubrań na aukcjach internetowych jest to, że takie zakupy są banalnie proste w realizacji. Dzięki nim nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby szybko pozyskać stylowy łaszek.

Sposób 4 – promocje

Z ostatniego rozwiązania korzysta praktycznie każdy. Jeśli zatem jakiejś osobie nie będzie odpowiadać odzież outlet, odzież używana i odzież występująca na aukcjach internetowych, musi ona szukać markowych wyrobów na promocjach.

Nawet najsłynniejsze, światowej klasy butiki od czasu do czasu przygotowują dla swoich klientów ciekawe promocje i okazje. Warto zatem zapisać się do newsletterów ulubionych marek, by na bieżąco dowiadywać się o jej interesujących propozycjach i żadnej z nich nie przegapić.

Artykuł powstał we współpracy z Angora Import-Export

FOLLOW US ON:
Łańcuszki srebrne
Składy węgla - Alp