HomeDom i WnętrzeKlasyczne i nowoczesne meble ogrodowe

Klasyczne i nowoczesne meble ogrodowe

Urządzenie funkcjonalnego tarasu czy miejsca wypoczynkowego w ogrodzie jest dzisiaj prostsze niż nam się wydaje. Olbrzymia ilość kolekcji meblowych i dodatków outdoorowych u producentów sprawia, że każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie. Koniec lata to idealna pora na kupno nowych mebli ogrodowych – to czas wyprzedaży i czyszczenia magazynów. W niskiej cenie znajdziemy luksusowe komplety, które zapewnią nam wygodę.

Meble technorattanowe – czy to dobry wybór?

Jednymi z najchętniej wybieranych kompletów są meble tarasowe technorattanowe, znane doskonale w Polsce od lat. Dzisiaj projektanci pokazują nam nowoczesne kolekcje w zupełnie nowej odsłonie. Luksusowe meble technorattanowe zaskakują linią, pomysłowością projektantów, wygodą. Krzesła, sofy i fotele profilowane są w taki sposób, aby podpierać kręgosłup.

Meble technorattanowe to nie tylko piękny wygląd i wygoda – przede wszystkim są one bardzo trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Za trwałością tych mebli stoją aluminiowe, malowane proszkowo stelaże, których niska waga pozwala na wygodne podnoszenie czy przenoszenie. Inspiracje taras wypełniony eleganckimi meblami technorattanowymi będzie każdego dnia zachęcał nas do odpoczynku blisko natury.

Wierch mebli technorattanowych pokrywa syntetyczna plecionka, do złudzenia przypominająca klasyczny rotang. Technorattan odznacza się nieporowatą strukturą, przez co do jego wnętrza nie wnika wilgoć czy brud. Czyszczenie powierzchni mebli technorattanowych nie sprawia żadnego problemu.

Jak chronić meble ogrodowe?

By nasze meble cieszyły nasze oczy jak najdłużej zalecane jest regularne stosowanie lekkich i przewiewnych pokrowców na meble ogrodowe. Pokrowce tworzone są dzisiaj z tkanin poliestrowych, zabezpieczonych przed uszkodzenia mechanicznymi.


 

FOLLOW US ON:
Trzy sposoby ochrony
Piękny ogród – j
meble na taras sklep internetowy luksusowe meble ogrodowe warszawa producent parasoli ogrodowych