HomeCiekaweKomfort w czasie jesiennych spacerów

Komfort w czasie jesiennych spacerów

Niestety, tegoroczne lato chyli się ku końcowi. Czy ochłodzenie musi oznaczać koniec sezonu na długie spacery z pociechą? Niekoniecznie! Jesień, szczególnie wczesna, może być niezwykle urokliwa. Jesienne przechadzki z dzieckiem po parku to doskonała okazja do pokazania maluszkowi różnorodności przyrody, która zmienia się na naszych oczach. Jak przygotować dziecko i siebie na jesienny okres? Sprawdź!

Wózki spacerowe dla dzieci – komfort i bezpieczeństwo

Lekka spacerówka osadzona na małych, plastikowych kółkach zdecydowanie nie sprawdzi się podczas chłodniejszych, wilgotnych miesięcy. Aby zapewnić maluszkowi i sobie najwyższą wygodę i bezpieczeństwo, warto zainwestować w solidny, stabilny wózek z nieprzemakalną budką. Czołowi producenci oferują wózki spacerowe dla dzieci wyposażone w antypoślizgowe, dmuchane koła o zwiększonej średnicy. Tego typu urządzenia celująco zdają egzamin na każdej, nawet nierównej, kamienistej i mokrej nawierzchni. Wytrzymałe, duże budki wykonane z nieprzemakalnego materiału ochronią maluszka przed promieniowaniem UV, opadami oraz wiatrem. W czasie mocnych opadów przydatna okaże się przezroczysta, przeciwdeszczowa osłona. Ponadto, nowoczesne wózki spacerowe można jednym ruchem złożyć. Niska waga i kompaktowe rozmiary złożonej konstrukcji ułatwiają wnoszenie wózka po schodach i transport w bagażniku.

Dodatkowe akcesoria

Nieodłącznym towarzyszem jesiennych spacerów powinien stać się ciepły kocyk albo śpiworek, który szczelnie otuli dziecko z każdej strony. Rozgrzać się maluszkowi pomoże herbata. Dzięki termoizolacyjnym opakowaniom na butelki napój utrzyma swoją temperaturę nawet podczas bardzo długiego spaceru. Na nóżkach dziecka obowiązkowo powinny znaleźć się kalosze.

Piękny ogród – j
Dobre materace do sp
apartamenty w Szczawnicy nadruki na torbach