HomeCiekaweKrzesełko do karmienia Oribel – co warto wiedzieć?

Krzesełko do karmienia Oribel – co warto wiedzieć?

Krzesełko do karmienia Oribel - co warto wiedzieć?

Zachowanie bezpieczeństwa i higieny podczas posiłku dziecka to sprawa niezwykle istotna. Oczywiście ważne jest nie tylko to co dziecko spożywa, ale także w jakich warunkach. Zapewnienie mu komfortu jest zatem priorytetem. Doskonale w tej roli sprawdza się krzesełko Oribel Cocoon. Dostępne w czterech kolorach oraz nowoczesnym designie nie tylko cieszy oko, ale także znakomicie sprawdza się w swojej roli. Wielopoziomowa regulacja siedziska, łatwy montaż oraz możliwość zdejmowania i czyszczenia blatu to tylko niektóre z jego zalet.

Czym charakteryzuje się krzesełko do karmienia Oribel Cocoon?

Krzesełko Oribel to nowoczesny i funkcjonalny mebel przystosowany do potrzeb malucha. Siedzisko posiada aż 6 poziomów wysokości i 3 pozycje nachylenia leżaczka. Dzięki temu zapewnia komfort użytkowania, oraz doskonale nadaje się do karmienia zarówno niemowląt jak i małych dzieci. Niezależnie od wieku dziecka jest ono bezpieczne i wygodne.
Drugim atutem jest odpinana tacka, na której umieszczony jest posiłek. Wykonana z odpornego tworzywa może być myta zarówno w sposób tradycyjny, jak również w zmywarce w temperaturze do 60 stopni. Dzięki temu Oribel krzesełko jest higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości. Można je swobodnie czyścić delikatnymi detergentami jak mydło lub płyn do naczyń.
Krzesełko posiada również niewielkie kółeczka, dzięki którym jest mobilne i przesuwanie go nie stanowi najmniejszego problemu. To tylko niektóre zalety krzesełka, jednak są bardzo istotne i zdecydowanie stanowią ogromny atut.

Przeznaczenie oraz cena

Krzesełko Oribel przeznaczone jest dla dzieci od 6 miesięcy do trzech lat. Górną granicą masy dziecka jest 20 kilogramów. Stanowi doskonałe podparcie dla niemowląt i jest bezpieczne dla ich kręgosłupa. W przypadku starszych dzieci doskonale sprawdza się podnóżek, który krzesełko posiada. Cena Oribel Cocoon oscyluje w granicach 900 zł zależnie od miejsca zakupu. Jednak biorąc pod uwagę parametry i funkcjonalność kwota ta, jest adekwatna do jakości produktu.

Tarta z truskawkami
Rowery szosowe odzys