HomeDom i WnętrzeLampy sufitowe

Lampy sufitowe

Światło jest częścią naszej codzienności. To ono buduje przestrzeń i właśnie przez pryzmat światła obserwujemy rzeczywistość. Kształtuje nasze otoczenie, a co za tym idzie – nasz światopogląd.
Wybór oświetlenia do naszego domu nie powinien ograniczać się do designu danej oprawy czy mocy żarówki, ale również do funkcjonalności jej użytkowania. Czy dana oprawa ułatwi nam codzienne życie i będzie sprzyjać komfortowej pracy, odpoczynku, kąpieli? W zależności od pomieszczenia, wybór powinien być uwarunkowany poszczególną funkcją dla danego miejsca.

Uniwersalne lampy sufitowe

Uniwersalne lampy sufitowe stanowią oprawy oświetleniowe LED, które wpasują się w niemal każdy styl. Dzięki niewielkim rozmiarom wybrane lampy sufitowe dyskretnie zbudują zamierzony klimat we wnętrzu domu lub mieszkania. Lampa sufitowa Azzardo Ring LED chromowa to oprawa, która pozwoli na doświetlenie niewielkiego przedpokoju i zbudowanie w strefie wejściowej niepowtarzalnego klimatu – przedpokój to swego rodzaju wizytówka domu, a pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego warto zastanowić się nad jego efektowną aranżacją.

 

Lampa sufitowa Azzardo Ring LED chromowa

Wybrana lampa sufitowa sprawdzi się też w salonie, jak i również w sypialni – ciepła barwa światła będzie sprzyjać relaksacji oraz wyciszeniu po długim dniu w pracy.
Alternatywą dla opraw oświetleniowych LED są lampy wiszące, które znajdziemy niemal w każdym wnętrzu, nadające wyrafinowany charakter urządzanej przestrzeni, a mowa o żyrandolu Plafon Ideal lux Dubai PL6.
Żyrandol z kryształkami to atrybut stylu glamour, będącego domeną wnętrz o eleganckim charakterze. Oprawa ta doskonale wkomponuje się w obraz luksusowego salonu lub jadalni, wprowadzając jednocześnie wyrafinowany akcent do aranżowanej przestrzeni. Z powodzeniem może również stać się dekoracyjnym elementem w gabinecie lub w sypialni, sprawiając, że
Plafon Ideal lux Dubai PL6

pomieszczenie stanie się stylowe i pełne klasy. Żyrandol z kryształkami odmieni każde wnętrze, nadając mu gracji i ponadczasowego klimatu.

FOLLOW US ON:
Jakie powinny być u
Inteligentne tworzen