HomeCiekaweŁatwe programowanie w Kotlinie

Łatwe programowanie w Kotlinie

Kotlin to najnowszy język programowania pozwalający na tworzenie aplikacji na platformę Android. Dzięki niemu możliwe jest wykonywanie projektów działających na urządzeniach mobilnych. Przed rozpoczęciem przygody z tym językiem warto skorzystać z kursu, dzięki któremu programowanie z Kotlinem będzie znacznie łatwiejsze. Jaki kurs wybrać?

 

Programowanie w Kotlinie dla początkujących

Kurs z podstaw Kotlina to rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem programowania. Przekrojowo porusza on wszystkie najważniejsze zagadnienia, a także pozwala na zapoznanie się z nowoczesnymi technikami programistycznymi. Dzięki temu można nauczyć się dobierania narzędzi pasujących do danej sytuacji, aby programowanie przebiegało szybciej i sprawniej.

Osoby, które interesuje programowanie w Kotlinie, dowiedzą się z kursu m.in. tego, jak stosować ten język w swoich projektach. Bardzo ważne jest to, że w opracowaniu wykorzystano analogie do stosowanych do tej pory rozwiązań Javowych. Dzięki temu nie trzeba od nowa uczyć się języka, a jedynie sprawdzić, w jaki sposób zastępuje on stare techniki. Takie podejście znacznie przyspiesza i ułatwia pracę. Kurs dostępny jest na stronie programowanie w Kotlinie.

 

Programowanie w Kotlinie dla zaawansowanych

Osobom, dla których programowanie w Kotlinie, nie jest niczym nowym, na pewno spodoba się kurs tworzenia aplikacji społecznościowej od podstaw. Kurs w praktyczny sposób przedstawia najnowocześniejsze techniki, które są dostępne na platformach mobilnych. Szkolenie pozwala przyswoić sobie mechanizmy działania tego popularnego języka programowania. Praktyczne ćwiczenia przygotowane są taki sposób, aby możliwe było wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Nauka jest szybka i efektywna, a największych nacisk kładziony jest na praktyczne podejście do Kotlina. W ramach szkolenia użytkownicy zapoznają się z funkcjami rozszerzającymi, domniemaniami typów czy klasami danych.

 

 

Modelowanie ust i wy
Ogród uzupełniony