HomeCiekaweLimuzyna do ślubu – kilka porad

Limuzyna do ślubu – kilka porad

Wszystkie przyszłe Młode Pary stają przed dylematem jaki samochód do ślubu wybrać. Wiele z nich decyduje się na długą, elegancką limuzynę. I chociaż coraz więcej portali branżowych powiela opinię, że limuzyny są już niemodne, Nowożeńcy mają na ten temat własne zdanie.

Prestiż luksusowego auta

Po pierwsze, limuzyny są po prostu ładne. Przeważnie są w klasycznych, ponadczasowych kolorach – czarne lub białe. Każde auto, nieważne jakiej marki, jest precyzyjnie zaprojektowane, ma kojarzyć się z przepychem i wyższymi sferami. Gdy pod kościół podjeżdża limuzyna, nikt nie ma wątpliwości, że jest w niej Para Młoda. Jeśli więc chcecie, aby Wasz ślub był huczny i reprezentacyjny, żaden inny samochód do ślubu nie podkreśli tego tak, jak luksusowa limuzyna. Możecie być pewni, że podczas tej najważniejszej w życiu podróży poczujecie się jak królewska para. Wnętrza tego typu samochodów przyprawiają o zawrót głowy: wykończenia z najwyższej jakości materiałów, barek, a nawet oddzielne radio!

Wygoda dzięki przestrzeni

Limuzyny dzięki swoim rozmiarom komfortowo pomieszczą w sobie kilka osób. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy Panna Młoda decyduje się na strojną suknię w stylu księżniczki. Duże auto pozwala jej godnie wsiąść i wysiąść, a także spędzić podróż wygodnie, bez falban ocierających się o makijaż. Do dużego auta zmieszczą również komfortowo świadkowie. Co ważne, limuzynę wynajmuje się z kierowcą. Świadek więc nie musi stresować się prowadzeniem auta w tym dniu ani odstawieniem go do punktu wynajmu na czas. Kierowca po przewiezieniu gości zadba o wszystko.

Można zapomnieć o kosztach dekoracji

Tak elegancki samochód do ślubu, jakim jest limuzyna nie wymaga dodatkowej dekoracji. Jest strojny sam w sobie. Jeśli chcemy dodać mu odrobinę weselnego sznytu, zapomnijmy o kiczowatych misiach na masce, czy tanich balonikach. Limuzyny najlepiej prezentują się przyozdobione w żywe kwiaty. Dekoracja samochodu powinna być skromna, a jakością wykonania pasować do klasy limuzyny.

FOLLOW US ON:
Jak wybrać dobrą f
Zorganizuj niewielki