HomeCiekaweManicure hybrydowy w domu

Manicure hybrydowy w domu

Coraz więcej kobiet decyduje się na samodzielnie wykonywany manicure hybrydowy. W internecie aż roi się od instrukcji wykonania, zatem od dawna przestała być to tajemna wiedza tylko dla kosmetyczek czy stylistek paznokci. Z powodzeniem korzystają z niej zwykłe kobiety, które po kilku wykonanych manicure często dochodzą do niezwykłej w tym wprawy.

Manicure hybrydowy w domu

Aby zająć się wykonywaniem manicure hybrydowego w domu trzeba zakupić odpowiedni sprzęt oraz akcesoria. Nie można zapomnieć też o lakierach hybrydowych. Lakiery hybrydowe oraz pozostałe wyposażenie kupujemy raz, a wykorzystujemy przez długi czas, jedynie uzupełniając niektóre środki, takie jak na przykład zmywacz na bazie acetonu. To zatem inwestycja, którą musimy ponieść na samym początku przygody z domowym wykonywaniem hybrydy. Potem pozostaje już tylko trochę treningu, a następnie dobra zabawa.

Plusów wykonywania manicure hybrydowego w domu jest naprawdę wiele, ale do najważniejszych z pewnością można zaliczyć oszczędność pieniędzy oraz czasu. Lakiery hybrydowe są trochę droższe od tych zwykłych, ale też zdecydowanie bardziej trwałe. Zatem odnawianie manicure odbywa się nie częściej niż co 2 tygodnie. Nie musimy obawiać się do kosmetyczki czy stylistki paznokci, w domowym zaciszu nawet o północy możemy zrobić sobie paznokcie.

Niezbędne akcesoria

Zanim zaczniemy dobrą zabawę z manicure hybrydowym, musimy zakupić niezbędne akcesoria oraz sprzęt. Po pierwsze lampa UV lub ledowa, która jest wyposażeniem niezbędnym. Lampy UV są stosunkowo tanie, można je kupić już za kilkadziesiąt złotych. Lampy ledowe to droższy wydatek, jednak można dzięki nim szybciej utwardzić lakier, zatem naświetlanie paznokci będzie trwał krócej.

Drobne akcesoria, które ułatwiają wykonywanie hybrydy to patyczki bezpyłowe, dzięki którym na paznokciach nie osadzają się żadne niechciane paprochy. Przydadzą się też patyczki do odsuwania skórek lub cążki do ich wycinania. Lakier dłużej się utrzymywały warto zmatowić płytkę za pomocą bloku polerskiego, który również warto kupić na samym początku.

Lakiery hybrydowe

Najprzyjemniejsze etap zakupów czyli wybór lakierów hybrydowych w ulubionych kolorach. Jest kilka marek oferujących dobrej jakości lakiery, zatem bez problemu znajdziemy je w internecie czy sklepach stacjonarnych. Poza tym należy też kupić odtłuszczacz do paznokci, który stosuje się na samym początku, oraz płyn na bazie acetonu, dzięki któremu rozpuścimy lakier na swoich paznokciach.

Lakiery hybrydowe kupisz nachiodo.pl

Co to są paleciaki
https://dziendobry.tvn.pl/a/taras-jak-drugi-salon-podpowiadamy-co-powinno-sie-w-nim-znalezc torby ekologiczne z nadrukiem ortodoncja katowice