HomeMotoryzacjaMazdy coraz popularniejsze. Dowiedz się dlaczego…

Mazdy coraz popularniejsze. Dowiedz się dlaczego…

Mazdy z roku na rok zyskują na popularności. Wynika to z kilku czynników. Przede wszystkim zachwycają ergonomią i stylistyką. Do tego są niezawodne i dobre jakościowo. Uchodzą też za mało awaryjne.

Stylistyka KODO zachwyca…

Projektanci Mazd bardzo wysoko postawili porzeczkę. Wzorowali się na gepardach w ruchu. Udało im się osiągnąć niesamowity efekt. Mazdy zachwycają. Płynna linią i osiągami. Ich twórcy czerpali inspiracje z japońskiej filozofii KODO, która nawiązuje do ruchu i aktywności. Udało się. Samochody są eleganckie i lekko drapieżne zarazem. Dopracowane nadwozie, lekko zaokrąglone reflektory sprawiają, że przejażdżka samochodami to prawdziwa przyjemność. Wewnątrz auta też są niczego sobie. Chromowane dodatki i wykończenia, przestronny bagażnik, a do tego ergonomiczne fotele sprawiają, że poruszanie się tym samochodem jest przyjemne nie tylko dla kierowcy, ale również pasażerów, którzy mogą spędzić czas w komfortowych warunkach. Mazda przełamuje konwencje. Jej twórcom udało się osiągnąć to co do tej pory było niemożliwe. Samochody są zarówno efektowne jak i bezpieczne. Do tej pory produkowane modele były albo stabilne i solidne, ale za to nieforemne i mało ciekawe z zewnątrz, albo bardzo oryginalne jeśli chodzi o kształt, ale mało bezpieczne. Twórcom Mazd udało się osiągnąć w tej sprawie kompromis. Samochody robią naprawdę ogromne wrażenie.

Bezpieczeństwo i niska eksploatacja

Mazdy są bardzo bezpieczne, a do tego oryginalne. Robią naprawdę dobre wrażenie niemal na każdym. Już samo nadwozie jest bardzo stabilne i stanowi ochronę w razie wypadku lub kolizji, ale to nie wszystkie ich zalety. Na uwagę zasługuje także wykorzystanie stali o podwyższanej odporności i sztywne podwozie, dzięki któremu samochód doskonale wchodzi w zakręty, nawet przy dużych prędkościach. Do tego Mazdy zostały wyposażone w specjalne systemy zwiększające bezpieczeństwo, jak np. Driver Alert, który pomaga monitorować senność kierowcy, czy też system wspomagający hamowanie. Jego działanie polega na tym ze kiedy poprzedzający nas samochód jest w zbyt bliskiej odległości, nasze auto zaczyna automatycznie hamować. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo na drodze i chroni przed nieprzewidzianymi kolizjami. Wprawdzie kierowca powinien być czujny, jednak bywa różnie. Czasem niesprzyjające czynniki, takie jak stres, przepracowanie itp. powodują, że możemy być mniej czujni, a o wypadek nietrudno. Na szczęście w takich sytuacjach bardzo pomagają systemy wspomagające bezpieczeństwo, których w Mazdach najnowszej generacji nie brakuje.
Przekonaj się jak prowadzi się te japońskie samochody.
Umów się na jazdę próbną: http://tarnowskie.mazda-dealer.pl

Jak dobrze wybrać b
Jak dorobić do kies