HomeDom i WnętrzeMeble do salonu w stylu industrialnym

Meble do salonu w stylu industrialnym

Duża przestrzeń to wspaniałe miejsce, gdzie można urządzić salon w stylu industrialnym. Aby tak zrobić potrzebne będą odpowiednio dobrane meble do salonu, dzięki czemu stworzy się przestrzeń wygodną i komfortową, gdzie z przyjemnością będzie spędzało się wolne chwile.

Wyraźne meble do salonu

Styl industrialny to naprawdę wspaniała możliwość do zastosowania wielu rozwiązań – czasem nawet takich, które często na pierwszy rzut oka nie przychodzą nam do głowy. Zanim jednak wybierzemy wyraźne meble do salonu, to ustalmy przewodnią kolorystykę dla ścian i podłogi. W tym przypadku warto wybrać podłogę wykonaną z ciemnego drewna (mogą to być panele). Z kolei ściany można zostawić “gołe” z cegłami na wierzchu. Taka stylizacja doskonale pasuje do stylu industrialnego, doskonale kojarzonego z opuszczonymi fabrykami przemysłowymi.

Chłodne i jasne meble do salonu

Skoro mamy już ciemną kolorystykę na ścianach, to teraz czas na coś przeciwnego. Aby nie zaciemniać całości pomieszczenia, warto wybrać meble do salonu w jasnym kolorze, dzięki czemu uda się optycznie powiększyć całe pomieszczenie. Sofa będąca centrum salonu, może być wykonana w białym kolorze (bardzo praktyczny i uniwersalny kolor mebla), do której można dopasować stolik zupełnie do niej nie pasujący – na pierwszy rzut oka. Wykonany z jasnego drewna lub wręcz przeciwnie – z metalu, będzie wspaniałą okazją do pokazania, iż w tym miejscu panuje artystycznie dobrany chaos składający się na wygodny salon. Styl industrialny to bardzo ciekawe połączenie wielu stylów, jakie dzisiaj można spotkać w trendach wnętrzarskich. 

 

FOLLOW US ON:
Zadaszenie tarasu na
Blizny, nierównośc