HomeDom i WnętrzeMeble modułowe – technorattan do modnego ogrodu

Meble modułowe – technorattan do modnego ogrodu

Modne ogrody coraz częściej przypominają starannie urządzone salony z widokiem na kojącą zieleń. Urządzając swoją własną strefę relaksu na świeżym powietrzu, warto odejść od klasycznych mebli i skierować swoją uwagę na meble modułowe z technorattanu. Dlaczego to właśnie modułowe komplety cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Sprawdź!

Technorattan – modnie, trwale, ekologicznie

Meble zbudowane z technorattanu cieszą się niesłabnącą popularnością miłośników odpoczynku w zaciszu własnego ogrodu oraz przedsiębiorców szukających wyposażenia do ośrodków SPA, hoteli czy restauracji. Technorattanowe wyposażenie spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiamy przed wyposażeniem outdoorowym – świetnie się prezentuje, zapewnia maksymalny komfort użytkowania, a jednocześnie wykazuje ponadprzeciętną odporność na czynniki zewnętrzne (promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury, wodę). Technorattan składa się ze zwartych, nieporowatych włókien, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, przez co wyjątkowo łatwo utrzymać meble w nienagannej czystości.

Stylowe meble modułowe? Technorattan!

Na tle technorattanowych mebli szczególnie wyróżniają się komplety wypoczynkowe o modułowej budowie. Meble modułowe z technorattanu na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od dużych narożników, jakie często zdobią luksusowe salony. Co je wyróżnia od klasycznych narożników? Przede wszystkim jakość zastosowanych materiałów oraz innowacyjna budowa. Nowoczesne narożniki dedykowane ogrodom składają się z lekkich, mobilnych elementów (modułów), które można łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Kupując jeden mebel, zyskujemy uniwersalne wyposażenie, które sprawnie możemy dopasować do okazji i chwilowych potrzeb.

Inteligentna technol
Kiedy zdecydować si
leżaki tarasowe zadaszenie przeciwsłoneczne meble metalowe bielsko-biała