HomeDom i WnętrzeMeblościanka w nowoczesnym pokoju? Dlaczego nie!

Meblościanka w nowoczesnym pokoju? Dlaczego nie!

Meblościanki większości z nas kojarzą się z niemodnymi, przestarzałymi wnętrzami rodem z niechlubnego PRL-u. Pora zerwać z krzywdzącym wizerunkiem i odczarować klasyczną zabudowę! Dlaczego nowoczesne meblościanki są pewnym sposobem na stworzenie atrakcyjnego wnętrza? Co proponują producenci mebli? Sprawdź!

Tradycyjne meble w nowej odsłonie

Nowoczesne meblościanki nazwać możemy meblami systemowymi. W sklepach meblowych nie brakuje rozbudowanych kolekcji, w skład których wchodzą różnorodne modele, począwszy od półek na książki, poprzez komody, regały i stoliki RTV, na dużych szafach i łóżkach kończąc. Mnogość komponentów wchodzących w skład systemów pozwala na zagospodarowanie każdej przestrzeni, niezależnie od jej układu i wielkości.

Większość tego typu mebli wykonanych jest z laminowanej płyty meblowej, która z jednej strony prezentuje się niezwykle lekko i elegancko, a z drugiej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. W sklepach znaleźć możemy meble pokryte laminatami o matowym, półmatowym lub połyskującym wykończeniu w każdym kolorze tęczy, co pozwala na zrealizowanie w pomieszczeniu każdej twórczej wizji.

Stylowe meble młodzieżowe

Lekkie, zgrabne meblościanki znajdują zastosowanie w niemal każdym pomieszczeniu – salonie, domowym biurze albo sypialni. Wśród wielu dostępnych modeli, na szczególną uwagę zasługują meble młodzieżowe Forte. Ceniony producent oferuje meble, które trafnie odpowiadają oczekiwaniom wymagających nastolatków, dla których moda i design ma w pokoju kluczowe znaczenie. Na stronie gama-sklep.com.pl znajdziesz kolekcje, które z powodzeniem łączą w sobie walory estetyczne z funkcjonalnymi – trwałe materiały, niebanalna kolorystyka, minimalistyczne projekty i pojemne wnętrze szafek i szaf sprostają oczekiwaniom zarówno wymagającego dziecka, jak i rodzica!

 

 

Daj się ponieść w
Czy krzesła inspiro