HomeZdrowie i UrodaModelowanie ust i wygładzanie zmarszczek – co warto wiedzieć o tych zabiegach?

Modelowanie ust i wygładzanie zmarszczek – co warto wiedzieć o tych zabiegach?

Poprawianie urody to dzisiaj powszechna sprawa – coraz więcej Polaków decyduje się na wykorzystanie medycyny estetycznej aby wyglądać młodziej. Zabiegi takie faktycznie pozwalają zminimalizować widoczne oznaki upływu czasu. Czy warto się nimi zainteresować? Tak!

Poznaj właściwości kwasu hialuronowego!

Odmładzanie skóry oraz modelowanie ust możliwe jest dzięki kwasowi hialuronowemu. Substancja ta naturalnie występuje w naszym organizmie i jest odpowiedzialna za wiązanie wody w komórkach. Wraz z procesem starzenia się maleje ilość kwasu hialuronowego w naszym ciele. Efektem tego jest sucha skóra podatna na uszkodzenia i pierwsze zmarszczki. Zastosowanie kwasu hialuronowego podczas prostych zabiegów medycyny estetycznej pozwoli nie tylko na widoczne spłycenie zmarszczek, ale również na skuteczne modelowanie ust. Po takim zabiegu ich kontur będzie bardziej widoczny a wargi uwydatnione.

Czy zastosowanie kwasu hialuronowego jest bezpieczne? Zdecydowanie tak. Produkt ten jest dokładnie przebadany, przez co nie powoduje alergii. Jest także wyjątkowo skuteczny – efekty zastosowania widać od razu po zabiegu. Po upływie 8-12 miesięcy kwa hialuronowy jest naturalnie usuwany z organizmu. Po tym czasie możliwe jest powtórzenie zabiegu.

Kwas hialuronowy wykorzystywany jest również do wyostrzania owalu twarzy. Jego zastosowanie pozwala na przywrócenie silniejszych rysów twarzy, a tym samym: jej odmłodzenie.

Najlepsze rozwiązanie na przywrócenie młodości!

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są w profesjonalnych klinikach, pod okiem specjalisty. Zanim zostaniemy zapisami na konkretny termin konieczne będzie odbycie wizyty lekarskiej i przeprowadzenie wywiadu medycznego. Wywiad jest konieczny aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do zabiegu.

Domy szkieletowe na
Łatwe programowanie