HomeCiekaweOczaruj i zaczaruj fotografią

Oczaruj i zaczaruj fotografią

W rzeczywistości przepełnionej schematami i strukturami, które zamykają nas na głębsze doznawanie, poszukujemy jednak stale czegoś niezwykłego. Olśniewającego, przepięknego, niesamowitego. Pragniemy odczuwać pełnię istnienia, nawet jeśli szary i szybki świat wokół nas nam to uniemożliwia. Warto to zmienić.

W poszukiwaniu głębi przeżywania

Szukamy prawdziwych doznań, czyli tych, którym warto poświęcić siebie i swój czas – swoje istnienie. Odwracamy się od uproszczeń i stereotypów. Kierujemy się w stronę miłości i wolności – tych dwóch wartości, które pozostają ze sobą w nierozerwalnym związku. Spełniają się one w sztuce, która mówi prawdę o nas samych i naszych marzeniach. W twórczości, która niczym magiczny przedmiot, czaruje nasze życia i nas samych.

Zaczarowane fotografie

Taką niezwykłą twórczością jest fotografia. Przypomnijmy sobie urok starych zdjęć, które z drżeniem serca oglądamy po latach. Czy to nie czary? Dawne światy nagle ożywają i powracają do nas w niezwykły sposób. Uświadamiamy sobie, że warto zatrzymywać chwile w fotografii. W dzisiejszych czasach w takim uchwyceniu czarujących chwil pomoże nam fotoksiążka stworzona przez Cewe.

Wykreujemy czarujący i zaczarowany album, w którym wyrazimy wszystko to, czego nie potrafimy wypowiedzieć. Wszystko, co znajduje się poza słowami. Także te najskrytsze uczucia jak miłość. Odsłońmy to, co mamy w sercu.

Fotokalendarze marzeń

Można też stworzyć samodzielnie czarujące fotokalendarze, które sprawią, że niezwykle chwile będą nam towarzyszyć przez cały rok. Spróbujmy zaczarować naszą najbliższą przestrzeń. Sprawmy, by szare chwile spędzone na przykład w pracy, nabrały odrobiny blasku dzięki zdjęciom, które znajdą się w zasięgu naszego wzroku.

 

Zawory rozdzielając
Firmy odzyskujące o