HomeCiekaweOprogramowanie Enova – zarządzanie firmą nigdy nie było tak proste

Oprogramowanie Enova – zarządzanie firmą nigdy nie było tak proste

Każde przedsiębiorstwo, aby wydajnie funkcjonować musi wdrożyć odpowiedni program pomagający w zarządzaniu konkretnymi, bardzo istotnymi procesami. Jaki system cieszy się obecnie najlepszą opinią na rynku?

System ERP Enova – by zarządzanie stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze

System ERP to skrót od angielskiego wyrażenia Enterprise Resource Planing, co po polsku oznacza planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Nazwa ta oznacza informatyczny system aplikacji, które integrują procesy przedsiębiorstwa na wszystkich jego szczeblach. ERP przeznaczone jest dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Największą zaletą systemów ERP jest ich elastyczność oraz funkcjonalność i możliwość dopasowania do specyfiki danego przedsiębiorstwa w praktycznie każdej branży. Elastyczność ERP polega przede wszystkim na tym, że dane wystarczy wprowadzić tylko raz, a będą one widoczne we wszystkich modułach. Oprogramowanie Enova łączy w sobie wszystkie moduły zapewniając bezpieczny przepływ potrzebnych informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Wystarczy, że użytkownik jeden raz wprowadzi daną informację do systemu, a będzie ona widoczna już z każdego innego miejsca w programie. Przykładowo, po wystawieniu faktury sprzedaży, automatycznie trafia ona do rejestru VAT, na rozrachunki oraz jest widoczna z poziomu innych modułów, np. kontaktów. System ERP Enova łączy różne obszary działania przedsiębiorstwa, usprawnia przepływ informacji i pozwala błyskawicznie odpowiadać na zmiany.

Oprogramowanie Enova i jego najważniejsze cechy

System Enova może się pochwalić naprawdę ogromną liczbą cech, z których na pierwszym miejscu należy wymienić:
– funkcjonalność: wspiera nowoczesne metody zarządzania oraz zapewnia optymalizację procesów firmy. Pozwala planować podejmowane w firmie działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać bieżących analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień.
– modułowość: system buduje się z modułów, przeznaczonych dla każdego rodzaju firmy określając liczbę potrzebnych stanowisk. Moduły mogą działać samodzielnie, ale jako system zintegrowany Enova ma wspólną bazę. Oznacza to prosty dostęp do informacji ze współpracujących modułów.
– personalizacja: system księgowy enova jest szyty na miarę potrzeb i możliwości danego przedsiębiorstwa. Oznacza to, że można nie tylko zmienić postać ulubionych ikonek, dostosowywać wygląd i obsługę interfejsu do indywidualnych preferencji, ale również kompletować konkretne, niezbędne w firmie moduły, np. system księgowy enova, którego nie może zabraknąć w żadnej firmie.

Zmniejsz rachunki dz
Skup platyny i metal