HomeCiekawePark linowy – sposób na rodzinną integrację

Park linowy – sposób na rodzinną integrację

Zanim się obejrzymy, po zimowej, mokrej aurze nie będzie już śladu i znowu będziemy cieszyć się piękną, słoneczną pogodą sprzyjającą aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Nie daj się zimowej chandrze i już teraz zaplanuj wiosenny wypad na łono natury!

 

Leśne zacisze nieopodal Warszawy

Każdy z nas wie, że nic tak nie relaksuje i nie odpręża jak zdrowa dawka ruchu na świeżym powietrzu. Wbrew pozorom, aby odetchnąć pełną piersią i naładować akumulatory, nie trzeba organizować kosztownych wycieczek w góry czy nad morze. Nawet w centrum Polski, w województwie mazowieckim, czekają na Ciebie piękne, zielone zakątki, w których odpoczniesz w zupełnej izolacji od miejskiego szumu i zgiełku.

Mieszkańcy Warszawy w pierwszej kolejności powinni sprawdzić, co ma do zaoferowania ich najbliższa okolica. Niespełna 40km od stolicy rozciąga się piękna, malownicza miejscowość Jachranka. Położone nad Zalewem Zegrzyńskim miasteczko ma naprawdę wiele do zaoferowania turystom. Liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, rowerki wodne oraz parki linowy to tylko część licznych atrakcji!

 

Park linowy – relaks dla zdrowia

Miejscem szczególnie często odwiedzanych przez przybyłych do Jachranki gości jest Park Linowy Jachranka. Atrakcyjne trasy umieszczone w niewielkim lesie zostały skonstruowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania zarówno rządnych przygód dorosłych, jak i dzieci, które dopiero zapoznają się z taką formą aktywności. Co więcej, pracownicy parku linowego przygotowali specjalną ofertę dla rodziców, którzy chcą zorganizować swojej pociesze niezapomnianą imprezę urodzinową! Więcej praktycznych informacji na temat oferty parku linowego znajdziesz na stronie parklinowyjachranka.pl.

Użyteczne tekstylia
Jak znaleźć dobre