HomeDom i WnętrzePiękna sypialnia w 3 krokach

Piękna sypialnia w 3 krokach

Sypialniana aranżacja ma ogromny wpływ na jakość naszego snu oraz komfort wieczornego relaksu. Wszystkim tym, którzy chcą zasypiać i budzić się w pięknym, nastrajającym pozytywnie otoczeniu podpowiadamy, jak urządzić wnętrze doskonałe!

Krok 1 – kolorystyka

W sypialni dużo bardziej niż intensywne czerwienie i energetyczna zieleń sprawdzi się wyważona paleta. Jakie zestawienia kolorystyczne wyciszą umysł, a jednocześnie będą współgrać z wnętrzarskimi trendami? Przede wszystkim delikatne pastele, modne szarości i srebro oraz beże. Dobrym pomysłem na dodanie wnętrzu charakteru jest pokrycie jednej ze ścian fototapetą z naturalnym motywem. Słoneczny las, delikatne kwiaty albo polana pełna dmuchawców będą niezwykle stylową oprawą dla całej kompozycji.

Krok 2 – zestaw mebli do sypialni

Kompletując zestaw mebli do sypialni, warto czerpać inspiracje z Internetu! W sieci nie brakuje stylowych kompozycji, które możesz łatwo odtworzyć w swoim mieszkaniu. W większości modnych propozycji pojawiają się najczęściej lekkie, minimalistyczne meble z białej płyty MDF. Oprócz łóżka, szafki nocnej i pojemnej szafy z dużym lustrem, w sypialni doskonale sprawdzi się ciekawa huśtawka albo toaletka. Ponadto, warto wybrać łóżko nie z klasycznym stelażem, ale konstrukcją o regulowanej wysokości. Dzięki prostemu w obsłudze mechanizmowi, będziesz mógł nie tylko odpoczywać leżąc, ale również poczytać książkę czy obejrzeć film w pozycji półsiedzącej.

Krok 3 – dodatki

Ostatnim etapem tworzenia aranżacji jest dobranie elementów dekoracyjnych. Duże świece roztaczające delikatny aromat ulubionych kwiatów, lampki typu cotton balls zawieszone w okolicy łóżka, futrzany dywan w jasnym kolorze i geometryczna, efektowna lampa generująca rozproszone, ciepłe światło to tylko mała cząstka z licznych opcji!

Niewielkie przyjęci
Czy już wiesz, jaki