HomeTurystykaPoznaj z nami Lublin!

Poznaj z nami Lublin!

Z czym kojarzy Ci się Lublin? Postaraj samodzielnie odpowiedzieć sobie na to pytanie, a zaraz sprawdź co my sądzimy o tym mieście. Szczerze mówiąc to Lublin nie jest bardzo słabo promowany w Polsce, a szkoda. Ponieważ ten obszar jest bogaty w różnego typu atrakcje zarówno dla osób dorosłych jak i tych młodszych. Ponadto, obszary poza miastem również zachęcają do błogiego lenistwa czy aktywnego spędzania czasu wolnego. Można więc powiedzieć, że Lublin jest uniwersalnym miastem!

Przede wszystkim wybierając się do tego miasta, zaplanuj sobie więcej jak jeden dzień. Jest tutaj tak wiele atrakcji, że szkoda, abyś musiał wybierać co zobaczyć. A jako, że czeka Cię minimum weekend, poszukaj odpowiedniego noclegu. Hotel w Lublinie jest, na dodatek nie jeden. Dlatego łatwo będzie Ci dokonać odpowiedniej rezerwacji, choć wybór nie będzie prosty. Zastanów się czego wymagasz od hotelu, a dopiero wtedy zacznij go wybierać. Przeanalizuj czy rzeczywiście skorzystasz z basenu, strefy SPA czy night clubu, być może będą to zbędne dodatki, które tylko pompują cenę.

Gdy już hotel w Lublinie będzie zarezerwowany, możesz przejść do kolejnego kroku, jakim jest zaplanowanie czasu w tym mieście. Przede wszystkim zacznij od ścisłego centrum, kierując się wprost na Stare Miasto. Ratusz, piękna starówka to coś, co zajmie Ci zdecydowanie dużo czasu. Dlatego możesz się tam wybrać w czasie lunchu lub na kawę i pyszne ciastko. Znajdziesz wiele kawiarenek, a w okresie wakacyjnym możesz skorzystać z letnich ogródków. A gdy już zobaczysz to, co typowy turysta widzi w Starym Mieście, musisz zobaczyć też Zamek Lubelski. Piękne obrazy, dzieła sztuki i oryginalna architektura. W tym miejscu spędzisz również dużo czasu, być może się okaże, że te dwie atrakcje zajmą Ci praktycznie cały dzień! A przecież to nie jedyne miejsca, które warto odwiedzić. Jak dobrze, że masz zarezerwowany hotel w Lublinie! Nie ominą Cię inne atrakcje.

Zaplanuj sobie również zwiedzanie Bramy Grodzkiej czy Wieży Trintarskiej. Nie zapomnij też o obiektach sakralnych w mieście. A gdy będzie Ci zbyt duszno, wsiadaj w auto i udaj się zaraz za miasto! Czekają tutaj różne winiarnie, łono natury i błogi odpoczynek, o którym na pewno marzysz po całodziennym spacerowaniu po Lublinie.

 HoteleWam

Jak dbać o meble og
Ranking pożyczek za