HomeCiekaweSkłady węgla – Alpari

Składy węgla – Alpari

Węgiel jest od lat jednym z paliw, które cieszą się największą popularnością. Służy do ogrzewania budynków oraz do zasilania pieców o znaczeniu przemysłowym. Spalanie węgla o niskiej jakości przyczynia się do dużej emisji szkodliwych substancji do atmosfery, a to z kolei powoduje powstawanie smogu. Aby nie zatruwać środowiska i ogrzewać dom węglem zgodnie z naturą, warto nauczyć się odpowiedzialnie spalać węgiel. Należy też wybrać paliwo najwyższej jakości, które pochodzi z zaufanego źródła oraz posiada niezbędne certyfikaty.

Dlaczego warto zakupić paliwo stałe w Alpari?

Firma Aplari to synonim troski o potrzeby klientów każdego rodzaju. Nasz klient może liczyć na pomoc od samego początku – czyli od momentu, w którym do nas zadzwoni i zapyta o ofertę. Pracownicy działu handlowego chętnie pomogą w doborze optymalnego rozwiązania, sugerując wybór najlepszego ich zdaniem paliwa. Ponadto w naszej ofercie znajdują się również inne akcesoria, niezbędne do poprawnego rozpalenia węgla. Oferujemy także brykiety, podpałki oraz drewno kominkowe i opałowe.

Nasz asortyment

W naszej ofercie posiadamy większość dostępnych na polskim rynku rodzajów węgla – począwszy od węgli grubych (kostka, orzech, koks gruby), poprzez węgle o średniej ziarnistości (orzech, groszek, ekogroszek), skończywszy na rodzajach węgla o największym rozdrobnieniu (miał węglowy, pył węglowy).

Kupując u nas nie kupuje się kota w worku, ponieważ każde z paliw dostępne w sprzedaży posiada certyfikat potwierdzający jego jakość oraz skład chemiczny. Oznacza to, że skład węgla znajdującego się w naszej ofercie jest zgodny z obowiązującymi normami środowiskowymi. Z tego powodu kupując u nas ma się pewność, że nie zatruwa się środowiska szkodliwymi substancjami.

Dostawa węgla

Jeśli nie posiadasz własnego transportu i nie masz możliwości odebrania z naszego składu węgla zamówionego opału – niczym się nie przejmuj. Nasza firma oferuje również transport paliwa na terenie większości kraju. Cena za przywiezienie węgla uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz od odległości od składu. Nasz skład opału oferuje również wniesienie węgla do miejsca, w którym ma on być składowany.

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

Jeśli szukasz rzetelnego składu opału, współpraca z nami jest prawdopodobnie najlepszym, co mogło cię spotkać. Doświadczeni pracownicy w połączeniu z szerokim asortymentem najwyższej jakości sprawiają, że nie znajdziesz lepszego miejsca do zaopatrywania się w opał.

Nasz skład opału sprzedaje węgiel, koks, orzech, ekogroszek, groszek, miał i kostkę – czyli różne gatunki węgla o zróżnicowanej ziarnistości. Nasz skład węgla oferuje również ekogroszek i miał sprzedawany luzem lub pakowany w worki po 25 kg.

Węgiel workowany przeznaczony jest dla osób, które nie potrzebują zbyt wiele węgla jednorazowo lub nie mają zagospodarowanego miejsca, w którym węgiel mógłby leżeć luzem. Ponadto dostawa węgla workowanego jest dużo szybsza i wygodniejsza, szczególnie dla zamawiającego. Materiał opałowy sprzedawany na wagę przeznaczony jest raczej dla osób, które potrzebują go nieco więcej.

Nasz skład opału umożliwia również rozłożenie płatności za paliwo stałe, jak i za dostawę węgla na raty. Dzięki temu każdy może stać się naszym klientem, do czego gorąco zachęcamy.

FOLLOW US ON:
Jak kupować markowe
Tajniki pracy jako o