HomeCiekaweSkuteczna i niedroga reklama

Skuteczna i niedroga reklama

Wiele osób zastanawia się, jak skutecznie się reklamować, a na dodatek nie wydawać na ten cel zbyt dużo pieniędzy. Warto wtedy zastanowić się nad różnego rodzaju notesami reklamowymi.

Notesy zawsze potrzebne

Mimo wszechobecnej komputeryzacji, tradycyjne notesy i notatniki wciąż są w użyciu i wcale nie zanosi się na to, żeby szybko miały zniknąć. Praktycznie każdy zapisuje coś na różnych kartkach czy karteluszkach. Jednak najchętniej wykorzystywane są różnego rodzaju notatniki, które zwykle są pieczołowicie przechowywane, często przez długie lata.Warto skorzystać z tego i zainwestować w notesy na zamówienie, które będą reklamować naszą firmę. Kartki notatnika ozdobione nadrukiem z logo firmy będą doskonale nas reklamować za każdym razem, gdy właściciel notatnika po niego sięgnie. A gdy zapisze na takiej karce z notesu reklamowego np. numer telefonu i da go innej osobie, reklama pójdzie dalej.

Różne formy notesów

Notatniki reklamowe mogą występować w różnych formach. Mogą to być notesy książkowe, spiralowane (zwane też kółkowymi) czy bloczki reklamowe. Co ważne, notesy firmowe powinny mieć nadruk z logo firmy, tak aby nieodparcie kojarzyły się z ofiarodawcą. Notesy firmowe mogą mieć nie tylko różną formę, ale także różną wielkość i kolorystykę. Warto jednak pamiętać, aby dostosować kolorystykę do osób i sytuacji, w których będziemy notatniki reklamowe wręczać. O ile młodzieży można rozdawać bloczki reklamowe z karteczkami w jaskrawych kolorach, to już prezesowi firmy podarujmy pięknie oprawiony, elegancki notes z białymi lub kremowymi kartkami. Warto się też zastanowić, czy nie zainwestować w notesy wykonane z materiałów ekologicznych. Pokaże to potencjalnym klientom, że staramy się dbać o środowisko nawet w sprawie reklamy.

Prezent świąteczny i reklamówka na targach

Firma koniecznie powinna zaopatrzyć się w notesy na zamówienie przed świętami oraz gdy wybiera się na różne targi czy pokazy. Takie reklamowe notesy będą doskonałym prezentem dla kontrahentów. Najlepiej nadają się eleganckie notesy książkowe, zaopatrzone dodatkowo w długopis. Oferta targowa to przede wszystkim rozmaite bloczki, także z karteczkami samoprzylepnymi. Będą one doskonale reklamować firmę, a środki wydane na taką reklamę w stosunku do korzyści, będą naprawdę niewielkie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.ateko.pl/kategoria/notesy/

Węgliki spiekane -
Czy zakup węgla w w