HomeTechnologiaSkuteczne dokształcanie – gdzie szukać pomocy?

Skuteczne dokształcanie – gdzie szukać pomocy?

Wielu Polaków zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest stałe poszerzanie wiedzy zawodowej. Dzięki temu nie tylko możemy zachować nasze aktualne stanowisko, ale również wnioskować o awans. Jeszcze do niedawna osoby ambitne nie miały wiele możliwości rozwijania wiedzy – do dyspozycji mieli oni placówki kształcenia ustawicznego oraz kursy i szkolenia organizowane przez pracodawców. W przypadku tych pierwszych placówki edukacyjne nie oferowały specjalistycznych kursów związanych z oprogramowaniem komputerowym. Druga opcja była dostępna wyłącznie dla niezwykle wąskiego grona pracowników, najczęściej zatrudnionych w korporacjach. Jak sprawa wygląda teraz?
Obecnie chcąc podnosić kwalifikacje mamy do dyspozycji przede wszystkim liczne platformy e-learningowe, które dedykowane są dla osób specjalizujących się czy też pragnących poszerzyć wiedzę w zakresie konkretnych programów komputerowych. Platformy e-learningowe są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników – po procesie rejestracji możemy rozpocząć poszukiwanie interesujących nas materiałów.

Materiał wideo o każdej porze dnia i nocy!

Z pewnością największą zaletą platform e-learningowych jest fakt, że możemy z nich korzystać praktycznie o dowolnej porze dnia i nocy. To spore ułatwienie, szczególnie dla osób posiadających nieregulowany czas pracy. Aby skorzystać z kursu Revit czy dziesiątek innych materiałów wideo nie musimy wychodzić z domu – wszystko jest na wyciągnięcie ręki!
Jakie materiały znajdziemy na platformach? Przede wszystkim są to poradniki jak korzystać z programów graficznych, programów wykorzystywanych podczas projektowania wnętrz, tworzeni prostych obiektów w technice 3D. Na platformach znajdziemy także video związane z obsługa programów do obróbki zdjęć.

FOLLOW US ON:
Zorganizuj niewielki
Urządzamy taras w d