HomeCiekaweSolidne i estetyczne buty dla malucha

Solidne i estetyczne buty dla malucha

Solidne i estetyczne buty dla malucha

Wybór pierwszych butów do nauki chodzenia dla małego dziecka nie jest wcale łatwym tematem. Buciki dla niemowlaka muszą być ładne, wygodne a przede wszystkim zachęcać malucha do intensywnej nauki chodzenia. Problemy, z jakimi stykają się rodzice małych dzieci, nie były obce założycielom firmy Walkkings, którzy postanowili stworzyć wyjątkową linię obuwia dla dzieci.

Pierwsze buciki dla dziecka, jakie proponuje Walkkkings, są niewątpliwie wygodne. Wspomniane obuwie zostało bowiem zaprojektowane przy uwzględnieniu charakterystycznych proporcji stopy dziecka. W środku bucików jest dużo miejsca po to, aby paluszki dziecka mogły się spokojnie rozwijać. Tył bucika Walkkings jest niezwykle stabilny, co dodatkowo ułatwia naukę chodzenia.

Obuwie Wallkkings zachwyca również swoimi właściwościami fizykalnymi. Wspomniane buty są wykonane z oddychających materiałów, które umożliwiają przedostawanie się powietrza do wnętrza buta. Co więcej, obuwie Walkkings pozwala na szybkie usuwanie zbędnej wilgoci. Ma to duże znaczenie, ponieważ stopy dziecka pocą się dużo szybciej niż stopy dorosłego człowieka.

Twórcy obuwia Walkkings zadbali również o to, by były one praktyczne. Opisywane obuwie zostało wyposażone w innowacyjny system zapinania ZipAround. System ten pozwala szybko i intuicyjnie zakładać oraz zdejmować buciki. Nic więc dziwnego, że wspomniane rozwiązanie spotkało się z ciepłym przyjęciem dzieci i ich rodziców.

Solidne i estetyczne buty dla malucha

Materiały, z jakich wytworzono opisywane buty do nauki chodzenia, cechują się bardzo dużą trwałością. Materiały do produkcji wspomnianego obuwia zostały dostarczone przez renomowane organizacje z Włoch, Hiszpanii oraz Japonii. Buty zostały uszyte na terenie Unii Europejskiej w słonecznej bułgarskiej miejscowości Vetren.

Dobre obuwie powinno charakteryzować się również nienaganną estetyką. Buty firmy Walkkings w pełni spełniają wymienione kryterium. Cechują się bowiem stonowanym i nowoczesnym designem, który sprawia, że doskonale pasują one do różnorakich typów spodni, legginsów oraz sukienek.

Buty dostępne również na stronie e-babystuff.pl

Zarabianie przez int
Kolorystyczna kompoz