HomeCiekaweStatuetki szklane- uhonoruj zwycięzców

Statuetki szklane- uhonoruj zwycięzców

Zawody sportowe wymagają nagrodzenia zwycięzców, jak uhonorowania najlepszy zawodników. Dlatego koniecznie należy wręczyć im upominki , które będą pamiątką uczestnictwa w konkursie. Obecnie klasyczne puchary, często są zastępowane szklanymi statuetkami, które są stylowe, a dodatkowo będą przypominać nagrodzonemu o zawodach.

Statuetki szklane dla zwycięzców

Każde zawodu sportowe, czy też konkurs wymagają rozstrzygnięcia i nagrodzenia najlepszych. Oczywiście oprócz nagrody konieczne jest podarowanie zwycięzcy pamiątki, tuta sprawdzą się statuetki szklane. Są one bardzo stylowe i stanowią doskonały upominek. Warto również wszystkim uczestnikom konkursu, szczególnie jeżeli jest to konkurs szkolny podarować takie statuetki szklane, które są podziękowaniem za trud i uczestnictwo w zawodach.
Sprawią też dużą radość dzieciom, którym nie udało się wygrać, a jednocześnie są uhonorowaniem ich trudu i zaangażowania.

W przypadku zawodów grupowych najlepszym wyborem będzie statuetka szklana, ale w większym formacie. Taką statuetkę otrzymuje cała drużyna i może ona być postawiona w widocznym miejscu w szkole, warto wtedy obok zawiesić listę zwycięzców.

Statuetki dla solenizanta

W przypadku urodzi również można podarować solenizantowi statuetkę szklaną, na której może być wygrawerowany wiersz , jak i życzenia urodzinowe. Stanowi to doskonałą pamiątkę na lata, którą można postawić na meblach, czy komodzie. Statuetki szklane są świetnym podziękowaniem za trud włożony w pracę i mogą być także podarowane osobom, które przechodzą na emeryturę.

Również statuetka szklana jest świetnym wyborem, jeżeli twoi rodzice mają rocznicę ślubu. Będzie to dla nich miły gest.
Na statuetce warto wygrawerować życzenia , wraz z datą ślubu.

Statuetki szklane- szeroki wybór

Statuetki szklane mogą być wykonane z klasycznego szkła, jak i hartowanego. Są wtedy zdecydowanie trwalsze i odporne. W razie upadku szkło będzie popękane, ale nie rozkruszy się, co zapobiega poranieniom, czy też wypadkom.

Na statuetce szklanej można wygrawerować dowolny napis, jak i spersonalizowaną dedykację. Wszystko zależy od naszego gustu i preferencji. Statuetki dostępne są w różnych kolorach, jak i kształtach. Można też samodzielnie zaprojektować własny model i zlecić jego wykonanie.

Statuetki szklane znajdziesz na Pucharowo.pl

Czy warto kupić kar
Internet nowym domem