HomeCiekaweStowarzyszenie Elektryków Polskich – Kurs warty uwagi

Stowarzyszenie Elektryków Polskich – Kurs warty uwagi

W dzisiejszych czasach warto być na bieżąco z przepisami i aktualnymi informacjami. Każda dziedzina, w której pracujemy wymaga ciągłych szkoleń, kursów i praktyki. Dlatego też, Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk wychodzi na przeciw wszystkim zainteresowanym i proponuje specjalistyczne kursy i szkolenia zawodowych prowadzonych przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego SEP Gdańsk. Na jakie kursy i szkolenia warto więc zwrócić uwagę? Gdzie się odbywają i ile kosztują? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

1. Rodzaje kursów

SEP gdańsk szkolenia posiada w swojej ofercie następujący kursy i szkolenia: szkolenie z wolnego naboru w grupie elektroenergetycznej dla osób indywidualnych i skierowanych przez firmy, kursy na uprawnienia budowlane, kursy BHP oraz szkolenia odgromowe. W zależności od konkretnego kursu lub szkolenia zajęcia grupowe odbywają się w Gdyni, Gdańsku czy Wejherowie.

2. Koszty

Organizowane przez SEP Gdańsk kursy to koszt od ok. 300 do 1000 zł. (wszystko zależy od poziomu, rodzajów szkolenia). Osoby, które z powodzeniem ukończyły taki kurs i zajmują się na co dzień praktyką związaną z danym szkoleniem, bezapelacyjnie twierdzą, iż jest to godna inwestycja w rozwój samego siebie.

3. Gdzie się odbywają zajęcia?

W zależności od danego szkolenia, zajęcia odbywają się w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie dopiero po uzyskaniu odpowiedniej liczby chętnych w danym miejscu. SEP Gdańsk kurs zazwyczaj odbywa się w Szkoe Okrętowej i Ogólnokształcącej CONRADINUM w Gdańsku- Wrzeszczu, przy ul. Piramowicza 1/2 – trzy razy w tygodniu (wtorek, środa, piątek) w godzinach 16:00 -20:00.W Gdyni natomiast jest to Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, ul. Sambora 48 – trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek) w godz. 16:15-20:15. W Wejherowie – w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, ul. Strzelecka 9 – trzy razy w tygodniu (wtorek, środa, piątek) w godzinach 16:00- 20:00.

4. Jak się zapisać?

Zapisanie się na SEP Gdańsk szkolenia jest bardzo proste. Wystarczy wybrać interesujące nas szkolenie lub kurs i wypełnić dostępny na stronie formularz zgłoszeniowy, który zawiera podstawowe informacje o przyszłym kursancie. Następnie uiścić opłatę (koszt kursu) na wskazane konto bankowe.

Na czym polega kurs