HomeBiznesStudniówka w sali hotelowej – bal dla maturzystów!

Studniówka w sali hotelowej – bal dla maturzystów!

Bal studniówkowy to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka – jest to umowna data, od której zaczyna się odliczanie 100 dni do matury.

Studniówka dla młodych jest przede wszystkim okazją do ostatniej, wspólnej zabawy, a jednocześnie odbycia pierwszego, poważnego balu w swoim życiu. Dawniej bale maturalne były organizowane w salach gimnastycznych, jednak mimo tak skromnych warunków uczniowie czuli, że jest to chwila wyjątkowa. Również dzisiaj do studniówki przykłada się wiele uwagi. Aby zadać szyku tej imprezie władze szkoły coraz chętnie organizują te imprezy w salach hotelowych.

Zalety organizacji studniówki w hotelu

Decydując się na organizację balu maturalnego w sali hotelowej licealiści i ich opiekunowie mogą liczyć przede wszystkim na ekskluzywny wystrój sali, odpowiedni dla tego podniosłego wydarzenia. Na gości będą czekały pięknie przybrane stoły, a o zawartość talerzy zadba szef kuchni wraz ze swoimi pomocnikami. Młodzi ludzie w ciągu wieczora skosztują wybornych potraw, zarówno na ciepło, jak i na zimno. Całość menu uzupełniona zostanie pysznymi ciastami i symboliczną lampką szampana.

Podczas trwania imprezy licealiści i nauczyciele będą obsługiwani przez sympatyczna i profesjonalną obsługę. To olbrzymia zaleta organizacji imprez tego typu w hotelach. W gruncie rzeczy organizatorzy biorą na siebie całość obowiązków, a sami licealiści mogą skupić się na przygotowaniu odpowiednich kreacji i ćwiczeniu poloneza.
Z pewnością ucieszy fakt, że sale oferowane przez hotele są odpowiednio przygotowane – najczęściej do wyboru są pomieszczenia przeznaczone na konkretną ilość gości.

Podczas zabawy nie może zabraknąć dobrej muzyki. Młodzi ludzie zdecydowanie preferują obecność DJ niż zespołu na żywo. Zazwyczaj samorząd szkolny samodzielnie wybiera muzyka.

Czytaj więcej na hotellord.pl

FOLLOW US ON:
Własny dom poza mia
Notesy – z powrote