HomePosts Tagged "moda"

Panowie nie noszą zbyt wielu ozdób biżuteryjnych, dlatego warto postarać się, aby dobierane do stroju dodatki spełniały swoją rolę. Mogą one podkreślać osobowość mężczyzny, nawiązywać do jego zainteresowań, albo – do okazji, na którą są wkładane. Spinki do mankietów doskonale się do tego nadają i chociaż na pozór są mało widoczne, świetnie uzupełniają całą stylizację.

Współcześnie znacznie śmielej mówimy o tym, co dotyczy naszego życia intymnego – jest to tak samo istotna sfera naszego życia jak każda inna. Pragniemy, aby nasze życie intymne było wartościowe i pełne, dawało radość. W tym celu szukamy oryginalnych rozwiązań i alternatyw. To dobry pomysł, gdyż obecnie coraz mniej czasu mamy dla swojego partnera. Warto zadbać o to, aby wspólne chwile były niezapomniane!

POST TAGS:

Coraz częściej w mowie potocznej jak i prasie pojawia się pojęcie „streetwear”. Jako, iż jest ono zapożyczeniem z angielskiego wydawać by się mogło, iż jest to po prostu „moda uliczna” lub określenie ubrań, które ludzie noszą na co dzień. Okazuje się jednak, iż to pojęcie

Read More
POST TAGS:

W dwóch ubiegłych sezonach zimowych kozaki sięgające za kolano były hitem. Tej zimy nadal pozostają na topie. Choć równie modne są botki, martensy, sztyblety, wysokie kozaki to fason, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Dlaczego? Na pewno są to buty bardzo efektowne – świetnie wyglądają zarówno do leginsów, jak i sukienki, a co więcej – na chłody są wprost idealne, bo chronią niemal całą nogę przed zimnem.

POST TAGS: