HomePosts Tagged "szkolenia"

Przyjęcie ślubne nie musi być wystawnym weselem na 100 osób i wiązać się z konieczności zapraszania dalszej rodziny, które nie widzieliśmy szereg lat. Dzisiaj młode pary chcą świętować ten specjalny dzień na własnych zasadach – kameralnie, w granicach dobrego smaku oraz nie obciążając portfela. Jak to możliwe?

Maj coraz bliżej – wielu rodziców dziewięciolatków przygotowuje się do wyjątkowej uroczystości, jaką jest pierwsza komunia święta. Od dawna odchodzi się od tradycji urządzania hucznych imprez z tej okazji – wielu rodziców decyduje się jednak na uroczysty obiad, na który zapraszani są rodzice chrzestni, przyjaciele dziecka i najbliższa rodzina. Imprezę taką warto zorganizować w restauracji!

Podatkiem CIT nazywa się podatek dochodowy od osób prawnych. Obowiązkiem jego odprowadzania są objęte dochody spółek oraz innych jednostek prawnych. Podatek ten jest podatkiem bezpośrednim. Sposób jego naliczania zmienia się jednak na tyle często, że większość przedsiębiorców i księgowych korzysta ze szkoleń CIT, które pozwalają nauczyć się prawidłowo obliczać sumę należnego podatku.

POST TAGS: