HomeDom i WnętrzeTapicerowane krzesła i fotele do mieszkania – jakie wybrać?

Tapicerowane krzesła i fotele do mieszkania – jakie wybrać?

Tapicerowane krzesła i fotele wracają do mody i do łask! Do niedawna kojarzone były z reliktem dawnej epoki oraz mało eleganckimi dodatkami w poczekalniach, urzędach. Obecnie zyskują one nowe życie – wszystko za sprawą skandynawskiego designu oraz doświadczonych designerów, którzy postanowili odświeżyć ich wygląd i nadać im przytulności. Jak to możliwe?

Tapicerki przeszły gruntowny lifting. Dzisiaj to tkaniny odporne na ścieranie, wnikanie brudu, odporne na uszkodzenia czy prucie. Wszystko za sprawą wytrzymałych tkanin, zazwyczaj łączących w sobie tkaniny bawełniane i syntetyczne. Wykorzystanie włókien syntetycznych pozwoliło także na osiągnięcie niezwykle szerokiej palety kolorystycznej. Designerzy zadbali także o to, aby tapicerki posiadały grube, widoczne sploty – wyglądają one niezwykle elegancko i nowocześnie, przez co stały si,e prawdziwym hitem.

Tapicerowane krzesła – gdzie je wykorzystać?

Tapicerowane elementy takie jak fotele czy krzesła sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Z pewnością pięknie uzupełnią sypialnie, stając się funkcjonalnymi i eleganckimi dodatkami. Tapicerowane fotele świetnie prezentować się będą w salonach czy biblioteczkach. Modele tapicerowane znajdziemy na stronie krzesloteka.pl.

FOLLOW US ON:
Nowoczesne meble do