HomeZdrowie i UrodaTrening kulturystyczny

Trening kulturystyczny

Kulturystyka jest z roku na rok coraz bardziej rozpoznawalną dziedziną nie tylko w USA, ale również w Polsce. W naszym kraju zyskuje ona coraz większą popularność z każdym dniem i z każdymi zbliżającymi się zawodami kulturystycznymi. Cieszy zdecydowanie fakt, że ten piękny sport staje się dla wielu osób pasją, jednak z drugiej strony w takiej sytuacji, następuje pewien niepokojący efekt, a mianowicie fakt, że na siłowni pojawiają się osoby coraz to młodsze.

Trener personalny a osoby młode

Prywatny trener katowice jest idealnym rozwiązaniem dla osób młodych, które jak wyżej pisaliśmy, coraz częściej idąc za falą „fejmu” na idealną sylwetkę trafiają na siłownie. Ktoś taki jak trener osobisty Michał Potucha jest osobą, która może uświadomić młodym adeptom siłowni fakt tego, że nie jest to sprint, a raczej maraton i nie wolno „rzucać” się na ciężary z myślą o tym, że wyniki będę rewelacyjne już po kilku miesiącach. Trening z Michałem Potuchą ma jeszcze inne bardzo ważne zalety. Są nimi z pewnością fakt, że osoby młode często nie zwracają zbyt dużej uwagi na odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń i bardzo często porywają się na zbyt duże dla nich ciężary, co szybko doprowadza do kontuzji, przetrenowania i ogólnego zniechęcenia do siłowni. Trening z Michałem Potuchą może pomóc im zrozumieć zasady działania ludzkiego organizmu, bardzo negatywny wpływ przetrenowania na niego, oraz to, że technika jest tym, co powinno być zachowywane na każdym treningu. Dodatkowo trener osobisty Michał Potucha może poprowadzić takie osoby w prowadzeniu diety i jej przestrzeganiu, co również nie zawsze jest zachowywane wśród tych najmłodszych użytkowników siłowni.

Trening a życie codzienne

Trening nie jest dla Nas całym życiem, no, może z wyjątkiem osób, które zajmują czołowe lokaty na zawodach kulturystycznych. Takie osoby traktują jednak trening i siłownie jako swój zawód. Dla Nas bardzo ważne jest to, co dzieje się poza siłownią. Wiele osób nie wie jednak o tym, że to jak się czujemy, jak zachowujemy codziennie może być w dużej mierze spowodowane tym, jak wyglądają nasze treningi. Często możemy czuć się przemęczeni, co może oznaczać przetrenowanie i złą regeneracje naszego organizmu, a dobry trener personalny może skutecznie zapobiec takim sytuacjom. Równie często kobiety skarżą się na zbyt ciężko przeżywane okresy i zbyt duże wahania nastrojów, również w takiej sytuacji trener personalny może pomóc im w tym problemie pomagając zapanować skutecznie nad ich polityką hormonalną i zalecić odpowiednie leczenie.

Czy polipropylen to
Czy warto kupić kar