HomeDom i WnętrzeWanna do łazienki – którą wybrać?

Wanna do łazienki – którą wybrać?

Urządzanie nowoczesnej łazienki to ogromne wyzwanie! Należy wybrać odpowiednie płytki na ściany oraz podłogę, stylowe szafki oraz umywalkę, a także wygodną i elegancką wannę. W sklepach jest obecnie dostępnych wiele modeli o różnych kształtach, wielkościach oraz funkcjach. Które z nich wybrać?

Klasyczne, prostokątne wanny

Tego typu modele są bardzo uniwersalne i świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Prostokątna wanna prezentuje się wyjątkowo dobrze w minimalistycznej łazience, w której królują proste, geometryczne kształty. Styl minimalistyczny należy obecnie do najbardziej popularnych, dlatego również prostokątne wanny są częstym wyborem klientów. Nie ma w tym nic dziwnego – są bardzo eleganckie i wygodne, a w sklepach można bez problemu znaleźć odpowiedni rozmiar do swojej łazienki. Prostokątna wanna będzie odpowiednim wyborem zarówno do niewielkiej, jak i przestrzennej łazienki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne

Wanny wolnostojące i wanny na nóżkach

W ostatnich latach można zaobserwować powrót do stylów, które były popularne w ubiegłych wiekach. Coraz więcej ludzi urządza mieszkanie w stylu retro, klasycznym, vintage. Wraz z nimi, powróciła także moda na stylowe wanny na nóżkach, które stwarzają niepowtarzalny klimat w łazience! Mile widziane są szczególnie pięknie zdobione, rzeźbione nóżki. Miłośnicy klasycznych stylów często poszukują idealnej wanny wśród antyków. Podczas gdy wanna na nóżkach jest idealnym wyborem do łazienki urządzonej w stylu retro, wolnostojąca wanna bez nóżek świetnie sprawdzi się także w nowoczesnej łazience. To dobry wybór dla osób, które lubią wyróżnić się niebanalnym stylem. Taka wanna prezentuje się wyjątkowo i od razu przyciąga wzrok.Warto pamiętać o tym, że wszystkie typy wanien wolnostojących najlepiej sprawdzają się w dużych łazienkach, gdyż zajmują sporo miejsca i optycznie pomniejszają pomieszczenie.

Wanny asymetryczne

W niewielkich łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni, najlepiej sprawdzają się narożne wanny asymetryczne, które dzięki zwężającemu się kształtowi, zajmują mniej miejsca, niż klasyczne modele. Taki rodzaj wanny ma również inne zalety – wygląda interesująco, nowocześnie i oryginalnie. Klienci którzy są zainteresowani wannami asymetrycznymi, znajdą w sklepach zróżnicowany wybór modeli, różniących się kształtem. Dostępne są między innymi modele o zaokrąglonych bądź ostrych krawędziach. Designerskie wanny asymetryczne to świetny wybór zarówno do małej, jak i dużej i przestronnej łazienki, urządzonej w nowoczesnym stylu.

Outlet odzieżowy -
Co to jest depilacja