HomeTurystykaWczasy w Tatrach – jak je spędzić?

Wczasy w Tatrach – jak je spędzić?

Spokojny weekend czy kilka dni w Tatrach to świetny pomysł na aktywny wypoczynek. Warto zastanowić się, gdzie się zatrzymać, jak spędzić czas. Podhale wydaje się być idealnym miejscem dla osób w każdym wieku – zarówno młodsi i starsi znajdą tutaj coś dla siebie. Jak zaplanować ten wyjazd?

Wyjazd na Podhale warto zaplanować właśnie jesienią – to czas, kiedy wysoki sezon się kończy, bez trudu znajdziemy interesujące kwatery w dobrych cenach. To również czas, kiedy na szlakach jest zdecydowanie mniej turystów i możemy się tam czuć swobodniej.
Zazwyczaj myśląc o Podhalu każdy z nas ma przed oczami Zakopane i Krupówki. Oczywiście polska stolica zimy to świetne miejsce na wypoczynek, jeśli jednak poszukujemy miejsca zacisznego i spokojnego powinniśmy pomyśleć o miejscowościach położonych nieco dalej. Idealna wydaje się być Bukowina Tatrzańska.

Atrakcje w Bukowinie

Bukowina Tatrzańska jest znacznie bardziej kameralną miejscowością, która przyciąga w ciągu sezonu zimowego przede wszystkim z powodu licznych stoków narciarskich. Warto jednak pamiętać, że miejscowość ta ma do zaoferowania również liczne karczmy, restauracje.
Szukasz noclegu na Podhalu? Z pewnością warto zajrzeć do Willi Majerczyk, oferującej wysoki poziom zakwaterowania, doskonałe wyżywienie i moc innych atrakcji!

Ford – dobra cena
Pendrive z nadrukiem