HomeTurystykaWiosna na Podhalu!

Wiosna na Podhalu!

Zbliżająca się wiosna to doskonały czas na zaplanowanie weekendu w górach – przełom marca i kwietnia to czas, w którym regiony górskie prezentują się naprawdę zachwycająco. Wszystko za sprawą budzącej się do życia przyrody.

Jaki region wybrać? Zdecydowana większość Polaków decyduje się na wczasy w okolicach Podhala, w szczególności w Zakopanem. Niestety, nie jest to miejsce odpowiednie dla osób poszukujących ciszy spokoju. Zakopane nie bez powodu nazywane jest zimową stolicą Polski – w każdy weekend przybywają tu tysiące turystów, poszukujących folkloru i odpoczynku. Gdzie wybrać się, aby uniknąć tłumów?

Bukowina odpowiednia do aktywnego wypoczynku!

Najlepszym rozwiązaniem bezie zakwaterowanie w Bukowinie Tatrzańskiej. Ta niewielka miejscowość znana jest przede wszystkim z term. To jednak nie jedyna atrakcja w okolicy. Decydując się na wypoczynek w Bukowinie możemy liczyć na niskie ceny oraz wysoką jakość szerokiej bazy turystycznej. Bukowina leży zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Zakopanego, więc osoby pragnące przespacerować się Krupówkami mogą zaplanować popołudnie na tę wycieczkę. Dodatkowo w Bukowinie nie brakuje wspaniałych stoków narciarskich, licznych karczm, restauracji oraz szlaków pieszych. Wiosną to idealne miejsce na podziwianie pięknych krokusów – symbolu polskich gór.
Szukasz noclegu w Bukowinie? Zapraszamy do nas – willa Bukowina.

POST TAGS:
FOLLOW US ON:
Kupno łóżka w skl