HomeCiekaweWybór suszarki do włosów

Wybór suszarki do włosów

Planujesz zakup suszarki i chciałbyś wybrać model urządzenia, który będzie spełniał Twoje oczekiwania i posłuży na parę lat? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru suszarki aby była funkcjonalna w użytkowaniu?

Zwróć uwagę na…

Moc
Podczas wyboru suszarki podstawowym kryterium, na które powinniśmy zwrócić uwagę jest moc urządzenia. Im jest większa tym krótszy czas suszenia.
Regulacja temperatury
Większość modeli posiada możliwość regulacji temperatury z cieplejszej na zimną. Jej stosowanie pozwoli na ustawienie także różnej prędkości.
Uchwyt
Na rynku coraz częściej dostępne są uchwyty z zabezpieczeniem antypoślizgowym, który znaczenie ułatwia użytkowanie urządzenia.
Kabel
Długość kabla ma ogromny wpływ na komfort suszenia. Dłuższy pozwoli na dalszy zasięg podczas użytkowania. Większość urządzeń posiada kabel o długość do 2 metrów, natomiast suszarki profesjonalne używane w salonach fryzjerskich nawet do 3 metrów.
Powłoka
Zwrócić należy uwagę na powłokę, która jest ceramiczna bądź turmalinowa. Pierwsza z nich równomiernie rozkłada temperaturę podczas suszenia, natomiast zaletą drugiej jest fakt, że włosy mniej się elektryzują.
Podsumowując wybierając suszarkę jaki i inne urządzenia, które będziemy używać do pielęgnacji, modelowania oraz stylizacji włosów nie musimy inwestować w drogi i najlepszy sprzęt. Artykuły fryzjerskie używane w salonach podczas wizyt posiadają dużą moc, więc ich częste stosowanie osłabia kondycję włosów.

FOLLOW US ON:
Niewielkie wesele dl
Jak działa pogotowi