HomeTurystykaWymarzone wczasy w tropikach

Wymarzone wczasy w tropikach

Biały piasek, szum krystalicznie czystego morza oraz towarzystwo palm – tak najczęściej wyobrażamy sobie nasze wakacje w tropikach. Biura podróży zapewniają, że właśnie tak powinien wyglądać idealny urlop! Silne zmiany na rynku turystycznym w ostatnim roku sprawiły, że egzotyczne wakacje stały się znacznie bardziej dostępne dla Polaków. Jakie są tego przyczyny? Czy warto wyjechać w tropiki?

Duże zainteresowanie egzotycznymi wakacjami na Dominikanie czy Seszelach wynikło głównie z niepokojów związanych z zamachami terrorystycznymi w turystycznych kurortach lubianych do tej pory państw: Egipcie, Tunezji. Turyści, którzy do tej pory chętnie odwiedzali te miejsca w dużym stopniu zaczęli rezygnować z wykupionych wycieczek w obawie o własne zdrowie i życie.
Wraz ze zmniejszeniem zainteresowania dotychczas najpopularniejszych kierunków i koniecznością szukania alternatywy dla swoich klientów wiele biur podróży obniżyło ceny egzotycznych wczasów. Ruch ten okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż Polacy okazali się skłonni dopłacić, aby czuć się bezpiecznie, i jednocześnie realizować swoje marzenia.

Jak zakupić wyjazd na Kubę czy Dominikanę?

Pragnąc wyjechać na tropikalne wyspy warto wybrać sprawdzone biuro podróży – jednym z topowych przewoźników w Polsce jest marka Tropical Sun, która specjalizuje się w egzotycznych wczasach swoich klientów.
Podczas rozmowy z pracownikiem biura podróży konieczne jest określenie naszych oczekiwań i potrzeb, określenie budżetu wakacyjnego. Dzięki temu pracownikowi łatwiej będzie dobrać odpowiedni hotel i miejsce dla nas. W cenie wyjazdu znajdują się: przeloty, zakwaterowanie, transfery, wyżywienie, opieka doświadczonego rezydenta.
Co robić na rajskiej wyspie? Z pewnością warto skorzystać z bliskości krystalicznie czystego morza i oddać się takim rozrywkom jak żeglowanie, nurkowanie, pływanie.
Warto także zwiedzać okolicę na własną rękę, np. rowerem czy wypożyczonym skuterem.

FOLLOW US ON:
Chrzan, niedoceniona
Rodzaje szkoleń kad