HomeTurystykaZaplanuj egzotyczną wycieczkę na rajskiej wyspie!

Zaplanuj egzotyczną wycieczkę na rajskiej wyspie!

Jesień i zima to idealny czas na to, aby zaplanować przyszłoroczne wakacje. W tym okresie również ceny wycieczek zagranicznych powinny nas zachęcać. Biura podróży udostępniają bowiem liczne wyjazdy w ofertach first minute – oznacza to, że kupując ze znacznym wyprzedzeniem płacimy mniej! Co warto wiedzieć o wycieczkach wykupowanych w biurach podróży?

Wizyta w biurze podróży

Pierwszym krokiem do wyjazdu jest oczywiście wizyta w biurze podróży. Udając się do biura podróży musimy mieć świadomość tego, jak wiele chcemy wydać na dany wyjazd. Pracownicy biura podróży są w stanie dopasować elastycznie swoją ofertę do wymagań klienta – zadecydujmy więc tylko gdzie chcemy się wybrać.
Obecnie lansowane są przede wszystkim wyjazdy zagraniczne na rajskie wyspy. Uczestnicy takich wyjazdów mogą mieć pewność nie tylko wspaniałej pogody, ale i pięknych warunków dookoła. Wycierając wyjazd na Dominikanę czy Seszele miejmy na względzie, co znajduje się w cenie wyjazdu. Najczęściej są to: przeloty w obie strony, transfery na lotnisko, opieka rezydenta, ubezpieczenie turystyczne, zakwaterowanie, możliwość korzystania z licznych udogodnień hotelowych, wyżywienie.

Musimy również pamiętać, że w cenie wyjazdu nie ma wycieczek fakultatywnych – wyjazdy tego typu są dodatkowo płatne, dla osób chętnych. Płaci się za nie już podczas trwania wyjazdu, w dniu zaplanowanej wycieczki.

Co robić w tropikach?

Większość z nas wyobraża sobie, że urlop w tropikach spędzimy na plaży, nad brzegiem krystalicznie czystego morza. Jest to jednak jedna z wielu opcji. Osoby aktywne mogą spędzać czas w wodzie na pływaniu, nurkowaniu, wędkowaniu dalekomorskim czy też żeglowaniu. Możemy również wypożyczyć rower lub skuter i samodzielnie zwiedzać najbliższą okolicę.
Sprawdź jedno z najlepszych biur podróży – wyjazdy na Dominikanę z Tropical Sun.

FOLLOW US ON:
Nowoczesne meble do
Jak urządzić komfo