HomeCiekaweZimowy urlop w piękniej okolicy

Zimowy urlop w piękniej okolicy

Zima wreszcie zawitała nad Polskę – cieszą się z tego nie tylko dzieci, ale i miłośnicy zimowej aury, narciarstwa, trekkingu po górach. Po Świętach i Nowym Roku warto wykorzystać nieco czasu na to, aby zregenerować siły i wybrać się w miejsce, gdzie skutecznie odpoczniemy. Doskonałym rozwiązaniem jest wybranie jednego z hoteli. Obecnie wiele z nich zaoferuje nam pobyt w atrakcyjnych cenach oraz możliwość korzystania z licznych atrakcji. Jak zorganizować taki wypad?

 

Odpoczynek z dala od miasta

Nie musimy szukać drogich wczasów w biurach podróży, aby faktycznie odpocząć od codziennych obowiązków. Wystarczy często wyjechać za miasto, aby znaleźć się w całkowicie innej scenerii. Doskonały przykładem jest tu windsorhotel.pl, który znajduje się ok. 40 km od centrum Warszawy. Położony blisko Jeziora Zegrzyńskiego. Taka lokalizacja sprawia, że odpoczynek jest na wyciągnięcie ręki. Bliskość jeziora i lasów sprawia, że możemy aktywnie zaplanować nasz pobyt i cieszyć się bliskością przyrody.

 

Co zaoferują nam topowe hotele?

Decydując się na ofertę konkretnego hotelu dostajemy przede wszystkim wybrany przez nas pokój ze śniadaniem wliczonym w cenę – najczęściej jest to szwedzki stół. Pokoje przystosowane są do najbardziej wymagających gości: znajdziemy tam wygodne łóżka, wyposażone łazienki, TV, dostęp do Internetu i wiele innych udogodnień. Hotele zaproponują nam również możliwość korzystania z hotelowej restauracji. Zazwyczaj miejsca takie oferują lokalne specjały.

 

SPA i odnowa biologiczna

W najlepszych hotelach skorzystamy ze strefy SPA – przyjemność ta wliczona jest w cenę pobytu. W strefie SPA znajdziemy przed wszystkim liczne sauny, baseny, jacuzzi, groty solne, strefy odpoczynku. Możemy również zapisać się na płatny zabiegi odnowy biologicznej.

Czy zadaszenia taras
Dzieła sztuki - jak