HomeCiekaweZorganizuj niewielkie wesele dla swoich bliskich!

Zorganizuj niewielkie wesele dla swoich bliskich!

Ciekawe Zorganizuj niewielkie wesele dla swoich bliskich!

Przyszłe młode pary wiedza, jak wielkim, logistycznym zadaniem jest zorganizowanie ślubu. Często zdarza się, że w przygotowania angażowane jest rodzeństwo pary młodej, jak również rodzice. Czy es to potrzebne? Okazuje się, że nie. Coraz więcej młodych ludzi rezygnuje z wystawnego wesela na rzecz niewielkiego przyjęcia, dedykowanego wyłącznie najbliższej rodzinie. Co warto wiedzieć o organizacji takiego przyjęcia? Czy będzie to trudne zadanie? Zdecydowanie nie!
Podstawą jest znalezienie odpowiedniego lokalu. Pary szukające Sali restauracyjnej w pobliżu Warszawy z pewnością mogą być zaskoczone wysokimi cenami. Organizacja wesela w Warszawie nie oznacza jednak, że musimy opróżniać nasz portfel. Wystarczy znaleźć niewielki hotel na obrzeżach miasta, najlepiej w sąsiedztwie niewielkiego lasu czy jeziora. Dzięki temu goście będą mogli odetchnąć świeżym powietrzem.
Sale restauracyjne w hotelach to również dobry wybór z innego powodu. Jeśli nasi goście przyjeżdżają z daleka od razu możemy zainteresować się zapewnieniem im odpowiedniego noclegu.
Co zaoferują nam szefowie kuchni?

Wybierz odpowiedni catering!

W restauracjach hotelowych możemy spodziewać się, że szefowie kuchni zaoferują nam i naszym gościom zróżnicowane menu. Zazwyczaj młoda para dostaje kilka rodzajów menu, z których może wybrać jedno konkretne lub zmieszać propozycje ze sobą. Z pewnością możemy także zapytać o dawna wegańskie czy wegetariańskie – szefowie kuchni na pewno będą mieli dla nas kilka ciekawych propozycji dań.

Co z salą? W hotelach managerowie restauracji mogą zaproponować nam wydzielone miejsce na głównej sali, jak również niewielkie, kameralne salki, w których możemy świętować wyłącznie we własnym gronie. Taka sala obsługiwana będzie przez jednego czy dwoje kelnerów. W sali zmieści się do 30 osób.

FOLLOW US ON:
Skuteczne dokształc