HomeCiekaweBlizny, nierówności, przebarwienia… Pożegnaj niedoskonałości

Blizny, nierówności, przebarwienia… Pożegnaj niedoskonałości

Kto z nas nie marzy o idealnie gładkiej, promiennej cerze? Niestety, znaczna część z nas nosi na swoim ciele niechciane pamiątki w postaci blizn potrądzikowych i pourazowych, boryka się z przebarwieniami, zaskórnikami, zmarszczkami dodającymi lat. Najwyższa pora przestać ukrywać niedoskonałości pod warstwą makijażu i powiedzieć NIE drogim kosmetykom, których używanie nie przynosi zadowalających rezultatów. Odpowiedzią na potrzeby osób pragnących wreszcie z zadowoleniem i uśmiechem spoglądać w lustro są zabiegi frakcyjne z użyciem laserów kosmetycznych i medycznych.

Innowacyjne lasery kosmetyczne i medyczne tajną bronią w walce o piękną skórę

Powszechnie używane w gabinetach medycyny estetycznej lasery kosmetyczne i medyczne działają na zasadzie fototermolizy frakcyjnej. Podczas krótkiego zabiegu skóra miejscowo poddawana jest działaniu wiązki laserowej, która podgrzewa wodę w tkankach, doprowadzając do ich uszkodzenia i przerwania skóry. Na jej powierzchni powstają małe, odseparowane od siebie uszkodzenia w formie dziurek. Na skutek działania lasera aktywują się naturalne procesy naprawcze, w wyniku których uszkodzona wcześniej tkanka (miejsce z blizną, przebarwieniem czy rozstępami) naturalnie się wyrównuje.

Dla kogo?

Zabiegi frakcyjne dedykowane są kobietom i mężczyznom zmagającym się z problemami dermatologicznymi o zróżnicowanym podłożu. Wskazaniem do przeprowadzenia kuracji są blizny przerostowe i potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia, zmarszczki, zwiotczenie skóry, utrata owalu oraz inne oznaki starzenia. Co ważne, zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego nie niosą ze sobą żadnego ryzyka. Do jedynych skutków ubocznych kuracji zaliczyć możemy zaczerwienienie i lekki obrzęk, które samoistnie ustępują w krótkim czasie.

Przeciwwskazania

Wykonanie zabiegu powinno być poprzedzone wnikliwym wywiadem lekarskim. Z wykonaniem kuracji powinny wstrzymać się kobiety będące w ciąży i karmiące piersią, osoby posiadające rozrusznik serca, chorujące na cukrzycę, bielactwo, nowotwory i łuszczycę. Ważne jest, aby 2 tygodnie przed wizytą w gabinecie nie odwiedzać solarium ani nie stosowań samoopalacza.

 

 

 

Meble do salonu w st
Jazda konna: jaki ka
https://rochesterbeergals.com https://iclear.pl https://rocela.pl