HomeZdrowie i UrodaDobrze wykonana odzież dla medyka

Dobrze wykonana odzież dla medyka

Odzież dla medyka jest w stanie wytrzymać bardzo długi okres użytkowania. Ta naprawdę starannie wykonana, pomimo częstego prania, jest w stanie wytrzymać przez okres 4 do nawet pięciu lat. Warto pomyśleć o takich produktach, wykonanych z lepszych materiałów – nawet, jeżeli związane jest to z większą ceną jej zakupu.

Jak wykonana jest odzież dla medyka?

Za trwałość takiej odzieży medycznej, odpowiedzialny jest w dużej mierze materiał wykonania. Jedną z najczęściej stosowanych tkanin jest elanobawełna. Aczkolwiek, można również spotkać taką garderobę, która wykonana jest z takich materiałów, jak 100% bawełna. W sklepach można również otrzymać ubrania wykonane z tkanin syntetycznych, czy też z ich mieszanek. Przykładem tych ostatnich może być poliester, elastan, spandex, domieszka jedwabiu naturalnego i sztucznego. Rzadkością są ubrania medyczne, które wykonane są z materiałów wykonanych w sposób ekologiczny, np. lyocelu.

Poza blokiem operacyjnym

O ile na bloku operacyjnym odzież dla medyka musi spełniać restrykcyjne normy, o tyle w innych miejscach, nie musi ona już być taka. Np. w magazynach, czy też w aptekach stawia się bardziej na wygodę niż na praktykę, niż na dopełnienie ściśle określonych przepisów. W obecnych czasach, można otrzymać tego typu garderobę nie tylko w uniwersalnym, białym kolorze. Dzisiaj dostępne są ubrania w różnych kolorach, np. butelkowej zieleni, czy nawet w kolorze różowym, który jest tak rozchwytywane przez żeńską część, pracującą tak licznie w branży medycznej. 

 

Nowoczesna odzież m
technorattan biały fotel technorattanowy zadaszenie tarasu nowoczesne