HomeDom i WnętrzeEleganckie tarasy – aranżacje z wygodnymi meblami

Eleganckie tarasy – aranżacje z wygodnymi meblami

 

Wygodna przestrzeń przydomowa to bez wątpienia odpowiednio zaaranżowane tarasy – aranżacje na takie miejsca proponują nam producenci mebli, projektanci. Jakie meble ogrodowe wybrać, aby zapewnić sobie komfort i jednocześnie móc cieszyć się doskonałym wzornictwem? Oto kilka naszych propozycji!

Nowoczesne tarasy – aranżacje z kompletami wypoczynkowymi

Nie ma wątpliwości, że komplety wypoczynkowe to najlepsza opcja na tarasy – aranżacje takie sprawdzą się zarówno większych, jak i mniejszych przestrzeniach. Nowoczesne meble wypoczynkowe z technorattanu odznaczają się minimalizmem, ciekawą paleta kolorów oraz oryginalnymi dodatkami. W skład kompletów wypoczynkowych wchodzą zazwyczaj obszerne sofy narożne, jak również wysokiej jakości fotele, leżanki ogrodowe, stoliki kawowe. Meble technorattanowe tworzone są z wysokiej jakości tworzyw odpornych na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Technorattan posiada nieporowatą strukturę, przez co nie wchłania ob. Brudu czy wilgoci. Takie tworzywa zachowują też swój oryginalny kolor na długi czas, gdyż nie są podatne na płowienie. Stelaże mebli technorattanowych to aluminiowe konstrukcje malowane proszkowo. Ten rodzaj tworzywa nie odkształca się, nie jest podatny na wilgoć czy korozję.

Romantyczne tarasy – aranżacje prowansalskie

Prowansalski styl to ciekawa opcja na tarasy – aranżacje takie wykorzystują białe meble technorattanowe, uzupełnione o poduszki, ciepłe pledy i koce. Jasna kolorystyka to świetne rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni wypoczynkowych. Dodatkowo warto taras uzupełnić o lampiony oraz o donice technorattanowe, również w kolorze białym. W donicach posadźmy lawendę, która pozwoli podnieść estetykę otoczenia i sprawi, że poczujemy się jak w Prowansji!

 

 

 

 

Sklep jeździecki z
Nowoczesna odzież m